Canpol Babies Kubek Jakubek ze słomką Robot zielony 320 ml

Kubek ze słomką dla starszych dzieci, które potrafią już samodzielnie trzymać kubek w rączkach. Wykonany z bezpiecznego tworzywa bez BPA. Posiada szczelną pokrywkę, która zapobiega rozlaniu płynu. Zamykana końcówka słomki zapewnia higienę, gdy smoczek jest nieużywany. Pojemność 320ml. Sposób...

8.39 zł

-30%

11.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Kubek ze słomką dla starszych dzieci, które potrafią już samodzielnie trzymać kubek w rączkach. Wykonany z bezpiecznego tworzywa bez BPA. Posiada szczelną pokrywkę, która zapobiega rozlaniu płynu. Zamykana końcówka słomki zapewnia higienę, gdy smoczek jest nieużywany. Pojemność 320ml.

Sposób użycia: Kubek utrzymuj w czystości. Przed pierwszym i każdym kolejnym użyciem umyj kubek, pokrywkę oraz słomkę w ciepłej wodzie z dodatkiem delikatnego płynu. Dokładnie wypłucz. Nie gotuj. Unikaj szorstkich, rysujących powierzchnię narzędzi. Produktu nie należy myć w zmywarce, podgrzewać w mikrofali, sterylizować i wyparzać. Nie można podawać w nim gorących płynów. Uwaga! Nie zostawiaj dziecka podczas picia bez nadzoru osoby dorosłej. Produkt nie jest zabawką. Nieużywany przechowuj w miejscu niedostępnym dla dziecka. Sprawdź wyrób przed każdym użyciem. W przypadku pierwszych oznak zniszczenia lub zużycia - wyrzuć.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje: Kubek przeznaczony jest dla dzieci w wieku 12m+. Pojemność 32ml. Dostępny w 4 wariantach kolorystycznych: niebieskim, zielonym, czerwonym i różowym. Kubka nie można myć w zmywarce, podgrzewać w kuchence mikrofalowej, sterylizować ani wyparzać. Do kubka pasują rurki Canpol babies 4/111.

Dane producenta: Canpol Sp. z o. o., ul. Puławska 430, 02-884 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Canpol Babies Kubek Jakubek ze słomką Robot zielony 320 ml

  • Producent: Canpol Babies
  • Kod producenta: 4/112
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 590340704112402
  • EAN: 590340704112402