Canpol Babies Kubek niekapek Bunny & company Owca niebieski 200 ml

Kubek niekapek BUNNY&COMPANY to jeden z kubków z kolekcji HABERMAN dla Canpol babies. Posiada unikalny zaworek niekapek, który umożliwia dziecku samodzielne picie bez rozlewania. Wyposażony w wygodne, szerokie uchwyty, które ułatwiają trzymanie kubka w małych rączkach. Praktyczna pokrywka chroni...

8.99 zł

-40%

14.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Kubek niekapek BUNNY&COMPANY to jeden z kubków z kolekcji HABERMAN dla Canpol babies. Posiada unikalny zaworek niekapek, który umożliwia dziecku samodzielne picie bez rozlewania. Wyposażony w wygodne, szerokie uchwyty, które ułatwiają trzymanie kubka w małych rączkach. Praktyczna pokrywka chroni ustnik przed zabrudzeniem. Wyprofilowany, szeroki spód zapewnia stabilność kubka. Prosta konstrukcja ułatwia utrzymanie kubka w czystości. Przeznaczony jest dla dzieci 9m+. Pojemność 200ml.

Sposób użycia: Kubek utrzymuj w czystości. Przed pierwszym i po każdym kolejnym użyciu umyj kubek i jego części w ciepłej wodzie z dodatkiem delikatnego płynu. Dokładnie wypłucz i pozostaw do wyschnięcia. Unikaj szorstkich, rysujących powierzchnię narzędzi. Kubka nie należy myć w zmywarce podgrzewać w kuchence mikrofalowej, sterylizować i wyparzać. Twarda woda, soki owocowe lub herbatki, mogą pozostawiać na ustniku osad lub przebarwienia, co nie zmienia jego właściwości. Gęste płyny (np. zawiesiny z drobinami owoców) mogą zatkać zaworek. Ważne! Nie należy zostawiać dziecka podczas korzystania z kubeczka bez nadzoru osoby dorosłej. Produkt nie jest zabawką. Nieużywany kubeczek przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. Sprawdź produkt przed każdym użyciem. W przypadku pierwszych oznak zniszczenia lub zużycia - wyrzuć.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje: Haberman to kolekcja kubków niekapków zaprojektowanych przez angielską mamę Mandy Haberman, która wynalazła pierwszy niekapek. Denerwowało ją, że z kubeczka treningowego jej córki ciągle wypływał płyn na dywan, dlatego zaprojektowała kubek ze specjalnym zaworkiem, z którego nic się nie wylewa. Za swój pomysł otrzymała złoty medal Global Women Investors and Innovators Network. Kubek przeznaczony jest dla dzieci w wieku 9m+. Dostępny jest 3 w kolorach: różowym, niebieskim i zielonym. Pojemość 2ml. Kubka nie można myć zmywarce, podgrzewać w mikrofali, sterylizować i wyparzać.

Dane producenta: Canpol Sp. z o. o., ul. Puławska 430, 02-884 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Canpol Babies Kubek niekapek Bunny & company Owca niebieski 200 ml

  • Producent: Canpol Babies
  • Kod producenta: 31/300
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 590340731300901
  • EAN: 590340731300901