Canpol Babies Kubek z rurką silikonową Hello Little 400 ml

Praktyczny, kolorowy kubek z rurką przeznaczony jest dla dzieci powyżej 9. miesiąca życia, które opanowały umiejętność samodzielnego picia. Wyposażony w składaną, silikonową rurkę. Ruchoma część nakrętki pozwala w łatwy i wygodny sposób schować rurkę, zapobiegając niekontrolowanemu wylaniu się...
21,99

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 21,99 zł

Opis

Praktyczny, kolorowy kubek z rurką przeznaczony jest dla dzieci powyżej 9. miesiąca życia, które opanowały umiejętność samodzielnego picia. Wyposażony w składaną, silikonową rurkę. Ruchoma część nakrętki pozwala w łatwy i wygodny sposób schować rurkę, zapobiegając niekontrolowanemu wylaniu się napoju. Sprawdza się w podróży czy na spacerze.

Wygodne, szerokie uchwyty ułatwiają dziecku trzymanie kubka w malutkich rączkach. Po zdjęciu uchwytów kubek może pełnić funkcję bidonu dla starszych dzieci.

Twarda woda, soki owocowe lub herbatki, mogą pozostawiać na ustniku i rurce osad lub przebarwienia, co nie zmienia ich właściwości. Gęste płyny (np. zawiesiny z drobinami owoców) mogą zatkać ustnik. Kubek nie jest przeznaczony do podawania w nim gorących lub gazowanych płynów. Można go używać w mikrofali i myć w zmywarce. Nie nadaje się do dezynfekcji i wyparzania.

Szczegóły - Canpol Babies Kubek z rurką silikonową Hello Little 400 ml

  • Producent: Canpol Babies
  • Kod producenta: 56/500_tur
  • Zmywarka: Tak
  • Kuchenka mikrofalowa: Tak
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903407565002
  • EAN: 5903407565002
  • Wymiary: 24.5 x 9 x 12 cm

Sposób przygotowania i przechowywania

Kubek utrzymuj w czystości. Przed pierwszym i każdym kolejnym użyciem myj wszystkie rozmontowane części (kubek, nakrętka, rurka) w ciepłej wodzie z delikatnym środkiem myjącym, dokładnie wypłucz, polewaj wrzątkiem. Nie gotuj.

Przechowuj go w miejscu niedostępnym dla dziecka.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Kubek można myć w zmywarce. Nie zaleca się mycia rurki w zmywarce, ponieważ detergenty/środki czyszczące mogą spowodować uszkodzenie produktu. Kubek można używać w kuchenkach mikrofalowych bez nakrętki. Jeżeli podgrzewasz napój w kuchence mikrofalowej pamiętaj, że kubek musi być otwarty. Zachować szczególną ostrożność podczas ogrzewania w kuchence mikrofalowej. Zawsze zamieszać ogrzewany napój w celu równego rozkładu temperatury i przed podaniem sprawdzić temperaturę. Gęste płyny (np. zawiesiny z drobinami owoców) mogą zatkać rurkę. Małe dzieci powinny być karmione pod opieką osoby dorosłej. Dla bezpieczeństwa i zdrowia Twojego dziecka.

Ostrzeżenie! Zawsze używać wyrobu pod nadzorem dorosłych. Ciągłe i przedłużone ssanie płynów może powodować próchnicę. Zawsze sprawdzać temperaturę pokarmu przed karmieniem. Ogrzewanie w kuchence mikrofalowej może spowodować miejscowo wysoką temperaturę. Nie zostawiać kubka w miejscu nasłonecznionym lub w pobliżu źródeł ciepła. Rurka nie jest odpowiednia dla dzieci poniżej 6 miesiąca życia. Wyrób sprawdź przed każdym użyciem. W przypadku pierwszych oznak zniszczenia lub zużycia - wyrzuć.

Uwaga! Produkt nie jest zabawką.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

To się płaca! Zestawy dla mamy i dziecka >>

Zaoszczędź na wyprzedaży >>

Nowości - Mama i dziecko