Canpol Babies Kubek ze składaną rurką silikonową żółty 9 m+ 210 ml

Nowoczesny i praktyczny kubek do samodzielnego picia dla maluchów powyżej 9. miesiąca życia. Sprawdzi się w domu, podróży i na spacerze. Ruchoma część nakrętki pozwala w łatwy i wygodny sposób schować rurkę, zapobiegając niekontrolowanemu wylaniu się napoju. Wygodne dla malutkich rączek uchwyty...

16.99

-11%

18.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Nowoczesny i praktyczny kubek do samodzielnego picia dla maluchów powyżej 9. miesiąca życia. Sprawdzi się w domu, podróży i na spacerze. Ruchoma część nakrętki pozwala w łatwy i wygodny sposób schować rurkę, zapobiegając niekontrolowanemu wylaniu się napoju. Wygodne dla malutkich rączek uchwyty ułatwiają dziecku trzymanie kubka i uczą samodzielności. Kubek jest półtransparentny, dzięki temu łatwo kontrolować jego zawartość.

Pojemność: 210 ml

Sposób przygotowania i przechowywania

Produkt utrzymuj w czystości. Przed pierwszym i każdym kolejnym użyciem umyj kubek i jego elementy w ciepłej wodzie z delikatnym środkiem myjącym, dokładnie wypłucz ciepłą wodą. Polej wrzątkiem. Nie gotuj. Unikaj szorstkich, rysujących powierzchnię narzędzi. Po użyciu kubek, rurkę i nakrętkę oczyść z resztek napoju, wypłucz, a następnie dokładnie umyj. Kubek można myć w zmywarce. Nie zaleca się mycia rurki w zmywarce, ponieważ detergenty/środki czyszczące mogą spowodować uszkodzenie produktu. Produkt można używać w kuchenkach mikrofalowych. Jeżeli podgrzewasz napój w kuchence mikrofalowej pamiętaj, że kubek musi być otwarty. Zachowaj szczególną ostrożność podczas ogrzewania w kuchence mikrofalowej. Zawsze zamieszaj ogrzewany napój w celu równomiernego rozkładu temperatury i przed podaniem sprawdź temperaturę.

Produkt nie jest przeznaczony do podawania w nim gorących lub gazowanych płynów. Produktu nie należy sterylizować w sterylizatorach parowych. Produktu nie należy umieszczać w nagrzanym piekarniku ani ogrzewać na kuchence gazowej bądź elektrycznej. Nie nadaje się do dezynfekcji i wyparzania.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Twarda woda, soki owocowe lub herbatki, mogą pozostawiać na ustniku i rurce osad lub przebarwienia, co nie zmienia ich właściwości. Gęste płyny (np. zawiesiny z drobinami owoców) mogą zatkać ustnik.

Kubek nie jest przeznaczony do podawania w nim gorących lub gazowanych płynów. Można go używać w mikrofali i myć w zmywarce. Nie nadaje się do dezynfekcji i wyparzania.

Ustnik z rurką jest nieodpowiedni dla dzieci poniżej 6. miesiąca życia.

Zawsze używać wyrobu pod nadzorem dorosłych. Ciągłe i przedłużone ssanie płynów może powodować próchnicę. Zawsze sprawdzać temperaturę pokarmu przed karmieniem. Ogrzewanie w kuchence mikrofalowej może spowodować miejscowo wysoką temperaturę.

Produkt nie jest zabawką. Wszystkie części produktu przechowuj w miejscu niedostępnym dla dziecka.

Dane producenta/dystrybutora

Canpol Sp. z o.o., ul. Puławska 430, 02-884 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Canpol Babies Kubek ze składaną rurką silikonową żółty 9 m+ 210 ml

  • Producent: Canpol Babies
  • Kod producenta: 56/522_yel
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903407904801
  • EAN: 5903407904801
  • Wymiary: 21.5 x 12 x 8.5 cm

Inni Klienci kupili również