Canpol Babies Łańcuszek do smoczka uspokajającego Sowa zielony

Łańcuszek SÓWKI zabezpieczy ulubiony smoczek do uspokajania dziecka przed upadkiem, zabrudzeniem lub zgubieniem. Nieskomplikowana konstrukcja umożliwia szybkie zapięcie łańcuszka jedną ręką. Łańcuszek dostępny w kilku wersjach kolorystycznych. Sposób użycia: Przed pierwszym użyciem umyj łańcuszek w...

9.99 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Łańcuszek SÓWKI zabezpieczy ulubiony smoczek do uspokajania dziecka przed upadkiem, zabrudzeniem lub zgubieniem. Nieskomplikowana konstrukcja umożliwia szybkie zapięcie łańcuszka jedną ręką. Łańcuszek dostępny w kilku wersjach kolorystycznych.

Sposób użycia: Przed pierwszym użyciem umyj łańcuszek w ciepłej wodzie z delikatnym środkiem myjącym, a następnie go wypłucz. Łańcuszek przypnij za pomocą klipsa tylko do ubranka dziecka. W przypadku wybrudzenia myj go pod ciepłą bieżącą wodą. Łańcuszka nie można gotować ani podgrzewać w mikrofali. Nie nadaje się również do mycia w zmywarce. Pamiętaj! Łańcuszek do smoczka może być używany tylko nadzorem osoby dorosłej. Nie można go przedłużać ani doczepiać do luźnych części ubrania. Produkt nie jest zabawką. Nieużywany przechowuj w miejscu niedostępnym dla dziecka. Wyrób sprawdź przed każdym użyciem. W przypadku pierwszych oznak zniszczenia lub zużycia - wyrzuć.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje: Produkt występuje w kilku wersjach kolorystycznych. W opakowaniu znajduje się 1 sztuka. Uwaga! Produkt nie jest zabawką. Dla zachowania bezpieczeństwa nieużywany łańcuszek przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. W przypadku pierwszych oznak zużycia lub zniszczenia produkt należy wyrzucić. Łańcuszek nie nadaje się do mycia w zmywarce. Nie można go gotować, ani podgrzewać w kuchenkach mikrofalowych. Pamiętaj, aby nie przedłużać łańcuszka i nie przyczepiać go do luźnych części ubrania. Łańcuszek z kolekcji SÓWKI. Poznaj inne produkty z tej serii.

Dane producenta: Canpol Sp. z o. o., ul. Puławska 430, 02-884 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Canpol Babies Łańcuszek do smoczka uspokajającego Sowa zielony

  • Producent: Canpol Babies
  • Kod producenta: 10/876
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 590340710876602
  • EAN: 590340710876602