Canpol Babies Łyżeczka z melaminy różowa 2 szt.

Zestaw łyżeczek do karmienia BUNNY&COMPANY. Wykonane z melaminy, tworzywa odpornego na zarysowania. Łyżeczki posiadają zaokrąglone kształty, dzięki czemu nie podrażniają delikatnych dziąseł dziecka. Posiadają kolorowe nadruki, które będą dodatkową atrakcją dla dziecka podczas posiłku. Zestaw składa...

4.95 zł

-50%

9.99 zł

Cena za szt. : 2.48zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Zestaw łyżeczek do karmienia BUNNY&COMPANY. Wykonane z melaminy, tworzywa odpornego na zarysowania. Łyżeczki posiadają zaokrąglone kształty, dzięki czemu nie podrażniają delikatnych dziąseł dziecka. Posiadają kolorowe nadruki, które będą dodatkową atrakcją dla dziecka podczas posiłku. Zestaw składa się z dwóch łyżeczek: małej i dużej. Przeznaczone dla dzieci powyżej 9. miesiąca życia.

Sposób użycia: Produkt utrzymuj w czystości. Przed pierwszym i każdym kolejnym użyciem myj łyżeczki w ciepłej wodzie z dodatkiem delikatnego płynu. Dokładnie wypłucz. Polewaj wrzątkiem. Nie gotuj i nie sterylizuj. Produkt nie jest przeznaczony do użytku w kuchence mikrofalowej. Można myć w zmywarce. Przed podaniem pokarmu zawsze sprawdzaj jego temperaturę. Nie pozostawiaj dziecka bez opieki podczas karmienia. Podczas użytkowania i mycia unikaj szorstkich, rysujących powierzchnię narzędzi. Wyrób sprawdzaj przed każdym użyciem. W przypadku pierwszych oznak zniszczenia lub zużycia – wyrzuć. Podawany pokarm może zabarwić białą część łyżeczki. Uwaga! Produkt nie jest zabawką. Nieużywany przechowuj w miejscu niedostępnym dla dziecka.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje: Produkt dostępny w kilku wersjach kolorystycznych. W opakowaniu 2 sztuki. Produkt wolny od BPA. Przeznaczony dla dzieci powyżej 9. miesięcy. Nie można gotować, sterylizować i używać w mikrofali. Można myć w zmywarce.

Dane producenta: Canpol Sp. z o. o., ul. Puławska 430, 02-884 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Canpol Babies Łyżeczka z melaminy różowa 2 szt.

  • Producent: Canpol Babies
  • Kod producenta: 4/530
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 590340704530602
  • EAN: 590340704530602