Canpol Babies Melaminowa miseczka z przyssawką Królik różowa 270 ml

Miseczka BUNNY&COMPANY z kolorowymi nadrukami uatrakcyjni dziecku każdy posiłek. Została wykonana z wysokiej jakości melaminy bez BPA. Posiada praktyczne uszy, które ułatwiają trzymanie i przenoszenie miseczki. Wyposażona w przyssawkę zapobiegającą niekontrolowanemu przesuwaniu się miseczki. Jest...

12.99 zł

-43%

22.99 zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Miseczka BUNNY&COMPANY z kolorowymi nadrukami uatrakcyjni dziecku każdy posiłek. Została wykonana z wysokiej jakości melaminy bez BPA. Posiada praktyczne uszy, które ułatwiają trzymanie i przenoszenie miseczki. Wyposażona w przyssawkę zapobiegającą niekontrolowanemu przesuwaniu się miseczki. Jest przystosowana do mycia w zmywarce. Dostępna w 3 wzorach. Pojemność 270ml. Przeznaczona dla dzieci w wieku 4m+.

Sposób użycia: Produkt utrzymuj w czystości. Przed pierwszym i każdym kolejnym użycie myj miseczkę w ciepłej wodzie z dodatkiem delikatnego płynu. Dokładnie wypłucz. Polewaj wrzątkiem. Nie gotuj, nie sterylizuj i nie podgrzewaj w mikrofali. Produkt nadaje się do użytku w zmywarce (max. 6°C) Przed podaniem posiłku dziecku sprawdź jego temperaturę. Nierównomierne ogrzewanie zawartości grozi oparzeniem! Nie pozostawiaj dziecka bez opieki podczas karmienia. Podczas użytkowania i mycia unikaj szorstkich, rysujących powierzchnię narzędzi. Wyrób sprawdzaj przed każdym użyciem. W przypadku pierwszych oznak zniszczenia lub zużycia – wyrzuć. Uwaga! Produkt nie jest zabawką. Przechowuj go w miejscu niedostępnym dla dziecka.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje: Miseczka przeznaczona jest dla dzieci w wieku 4m+. Pojemność 27ml. Dostępna w 3 wariantach kolorystycznych: turkusowa, niebieska i różowa. Można ją myć w zmywarce. Nie nadaje się do sterylizacji i podgrzewania w mikrofali. Podczas użytkowania i mycia unikaj szorstkich, rysujących powierzchnię narzędzi.

Dane producenta: Canpol Sp. z o. o., ul. Puławska 430, 02-884 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Canpol Babies Melaminowa miseczka z przyssawką Królik różowa 270 ml

  • Producent: Canpol Babies
  • Kod producenta: 4/519
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 590340704519102
  • EAN: 590340704519102