Canpol Babies Myjka silikonowa do kąpieli

Myjka do mycia ciała w kształcie słonika jest miękka i przyjemna, a silikonowe wypustki delikatnie myją i kojąco masują skórę dziecka. Idealnie sprawdzi się podczas codziennych kąpieli. Myjka jest higieniczna, dzięki możliwości sterylizacji i mycia w zmywarce, co daje nam pewność czystości...

25.99 zł

-7%

27.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Myjka do mycia ciała w kształcie słonika jest miękka i przyjemna, a silikonowe wypustki delikatnie myją i kojąco masują skórę dziecka. Idealnie sprawdzi się podczas codziennych kąpieli. Myjka jest higieniczna, dzięki możliwości sterylizacji i mycia w zmywarce, co daje nam pewność czystości produktu. Wygodna rączka ułatwia trzymanie myjki podczas kąpieli maluszka. Jest to idealna alternatywa dla klasycznych gąbek do kąpieli. 0% BPA - produkt wolny od bisfenolu A.

Sposób przygotowania i przechowywania

Produkt utrzymuj w czystości. Przed pierwszym i po każdym kolejnym użyciu umyj pod bieżącą wodą z delikatnym środkiem myjącym. Polej wrzątkiem. Pozostaw do wyschnięcia. Myjka może być myta w zmywarce (max. temp. 65 st. C). Produkt sprawdź przed każdym użyciem. W przypadku pierwszych oznak zniszczenia lub zużycia – wyrzuć. Nigdy nie pozostawiaj dziecka bez opieki podczas kąpieli.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Produkt nie jest zabawką. Przechowuj go w miejscu niedostępnym dla dziecka.

Dane producenta/dystrybutora

Canpol sp. z o.o., ul. Puławska 430, 02-884 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Canpol Babies Myjka silikonowa do kąpieli

  • Producent: Canpol Babies
  • Kod producenta: 9/115_blu
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5901691839830
  • EAN: 5901691839830
  • Wymiary: 12 x 9.5 x 6 cm