Canpol Babies Pluszowa zabawka z piszczałką Piraci

Kolorowa zabawka z piszczkiem PIRACI została wykonana z miękkich materiałów o różnorodnej strukturze. Jest lekka i poręczna, dzięki czemu łatwo utrzymać ją w małych dziecięcych rączkach. Posiada interaktywne elementy zachęcające dziecko do zabawy. Główka zwierzątka wypełniona jest szeleszczącym...

17.49 zł

-30%

24.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Kolorowa zabawka z piszczkiem PIRACI została wykonana z miękkich materiałów o różnorodnej strukturze. Jest lekka i poręczna, dzięki czemu łatwo utrzymać ją w małych dziecięcych rączkach. Posiada interaktywne elementy zachęcające dziecko do zabawy. Główka zwierzątka wypełniona jest szeleszczącym materiałem. Zabawka posiada gryzaczek, a dodatkowo po ściśnięciu wydaje ciekawy dźwięk. Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 0m+.

Sposób użycia: Po ściśnięciu zabawka wydaje dźwięk. Pamiętaj! Podczas zabawy nie zostawiaj dziecka bez opieki. Sprawdź jakość zabawki przed podaniem jej dziecku. Jeśli jest zużyta lub zniszczona wymień na nową. W przypadku zabrudzeń zabawkę przetrzyj wilgotną szmatką. Nie należy jej prać w pralce. Zabawka nie wymaga baterii.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje: Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku m+, dostępna w 2 wzorach: papuga i małpka. Zabawki nie należy prać w pralce. W razie zabrudzeń można ją przetrzeć wilgotną szmatką. Produkt nie wymaga baterii.

Dane producenta: Canpol Sp. z o. o., ul. Puławska 430, 02-884 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Canpol Babies Pluszowa zabawka z piszczałką Piraci

  • Producent: Canpol Babies
  • Kod producenta: 68/034
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903407680347
  • EAN: 5903407680347