Canpol Babies Pluszowa zawieszka Piraci Tygrys

Kolorowa zabawka PIRACI z praktycznym zaczepem do mocowania na wózku lub łóżeczku. Wykonana z miękkiego, przyjmnego w dotyku materiału. Posiada interaktywne elementy zachęcające dziecko do zabawy. Została wyposażona w grzechotkę, piszczałkę oraz elementy szeleszczące. Zabawka doskonale stymuluje...

39.99 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Kolorowa zabawka PIRACI z praktycznym zaczepem do mocowania na wózku lub łóżeczku. Wykonana z miękkiego, przyjmnego w dotyku materiału. Posiada interaktywne elementy zachęcające dziecko do zabawy. Została wyposażona w grzechotkę, piszczałkę oraz elementy szeleszczące. Zabawka doskonale stymuluje rozwój koordynacji wzrokowo-słuchowej i motorycznej. Przeznaczona dla dzieci w wieku 0m+.

Sposób użycia: Zabawka nie wymaga baterii. Specjalny uchwyt umożliwia przymocowanie zabawki do wózka lub łóżeczka. Pamiętaj! Podczas zabawy nie zostawiaj dziecka bez opieki. Sprawdź jakość zabawki przed podaniem jej dziecku. Jeśli jest zużyta lub zniszczona wymień na nową. W przypadku zabrudzeń zabawkę przetrzyj wilgotną szmatką. Nie należy jej prać w pralce.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje: Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku m+, dostępna w dwóch wzorach: panda i tygrysek. Zabawki nie należy prać w pralce. W razie zabrudzeń można ją przetrzeć wilgotną szmatką. Produkt nie wymaga baterii.

Dane producenta: Canpol Sp. z o. o., ul. Puławska 430, 02-884 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Canpol Babies Pluszowa zawieszka Piraci Tygrys

  • Producent: Canpol Babies
  • Kod producenta: 68/035
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 590340768035401
  • EAN: 590340768035401