Canpol Babies Pojemnik niewysypek na przekąski Hello Little beżowy 12 m+ 200 ml beżowy, czerowny

Pojemnik niewysypek na przekąski służy do wygodnego przechowywania przekąsek dla dziecka. Pomaga trenować umiejętności motoryczne – chwytaie i zręcznośc paluszków oraz rozwija samodzielnośc u dziecka. Dzięki specjalnie zaprojektowanej silikonowej pokrywce z nacięciami, dziecko może samodzienie...

20.99 zł

-9%

22.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Pojemnik niewysypek na przekąski służy do wygodnego przechowywania przekąsek dla dziecka. Pomaga trenować umiejętności motoryczne – chwytaie i zręcznośc paluszków oraz rozwija samodzielnośc u dziecka. Dzięki specjalnie zaprojektowanej silikonowej pokrywce z nacięciami, dziecko może samodzienie wyjmować przekąski, bez rozsypywania. Doskonały przy rozszerzaniu diety metodą BLW. Szeroki otwór zapewnia łatwość napełniania i utrzymania czystości. Przezroczyste ścianki pojemnika pozwolą na kontrolowanie ilości przekąsek w pojemniku. Po zdjęciu pokrywki produkt może służyć jako miseczka z wygodnymi uchwytami. Idealny w domu, na spacerze i w samochodzie.

Pojemność pojemnika to 200 ml.

Przeznaczony dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia.

Sposób przygotowania i przechowywania

Pojemnik utrzymuj w czystości. Przed pierwszym i każdym kolejnym użyciem umyj wszystkie rozmontowane części (pojemnik, pokrywka, zamknięcie) w ciepłej wodzie z delikatnym środkiem myjącym, dokładnie wypłucz, polej wrzątkiem. Unikaj szorstkich, rysujących powierzchnię narzędzi. Nie gotuj. Nie sterylizuj. Produkt może być myty w zmywarce. Pojemnik może być używany w kuchence mikrofalowej. Jeśli podgrzewasz pokarm w kuchence mikrofalowej, pamiętaj, że pojemnik musi być otwarty. Zachować szczególną ostrożność podczas ogrzewania w kuchence mikrofalowej. Ogrzewanie w kuchence mikrofalowej może spowodować miejscowo wysoką temperaturę. Produktu nie należy umieszczać w nagrzanym piekarniku ani ogrzewać na kuchence gazowej bądź elektrycznej. Nie napełniaj pojemnika płynami, ponieważ mogą się wylać.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Produkt może być myty w zmywarce. Pojemnik może być używany w kuchence mikrofalowej. Jeśli podgrzewasz pokarm w kuchence mikrofalowej, pamiętaj, że pojemnik musi być otwarty.

Zawsze używać wyrobu pod nadzorem dorosłych. Wyrób sprawdzić przed każdym użyciem. W przypadku pierwszych oznak zniszczenia lub zużycia – wyrzucić. Zawsze sprawdzać temperaturę pokarmu przed karmieniem.

Produkt nie jest zabawką. Wszystkie części przechowywać w miejscu niedostępnym dla dziecka.

Dane producenta/dystrybutora

Canpol Sp. z o.o., ul. Puławska 430, 02-884 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Canpol Babies Pojemnik niewysypek na przekąski Hello Little beżowy 12 m+ 200 ml beżowy, czerowny

  • Producent: Canpol Babies
  • Kod producenta: 51/008_bei
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903407510088
  • EAN: 5903407510088
  • Wymiary: 17 x 17 x 6.5 cm