Canpol Babies Rondo kąpielowe

Praktyczne rondo kąpielowe, które ułatwia mycie włosów dziecku. Chroni oczy malucha przed wodą i szamponem. Jest elastyczne, przez co łatwo dopasowuje się do dziecięcej główki. Wykonane zostało z miękkiego, bezpiecznego tworzywa wolnego od BPA. Przeznaczony dla dzieci w wieku 0+. Sposób użycia:...

27.99

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Praktyczne rondo kąpielowe, które ułatwia mycie włosów dziecku. Chroni oczy malucha przed wodą i szamponem. Jest elastyczne, przez co łatwo dopasowuje się do dziecięcej główki. Wykonane zostało z miękkiego, bezpiecznego tworzywa wolnego od BPA. Przeznaczony dla dzieci w wieku 0+.

Sposób użycia: Rondo należy utrzymywać w czystości. Przed pierwszym użyciem umyj je w ciepłej wodzie z delikatnym środkiem myjącym i dokładnie wypłucz pod bieżącą wodą. Po każdym użyciu wypłucz rondo i powieś do wyschnięcia. Produkt nie nadaje się do mycia w pralce, zmywarce, ani sterylizacji. Nie polewaj go wrzątkiem. Uwaga! Produkt nie jest zabawką. Rondo można używać tylko pod nadzorem osoby dorosłej. Nieużywane rondo przechowuj w miejscu niedostępnym dla dziecka. Wyrób sprawdzić przed każdym użyciem. W przypadku pierwszych oznak zniszczenia lub zużycia – wyrzuć.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje: Produkt wolny od BPA. W opakowaniu 1 sztuka. Przeznaczony dla dzieci w wieku +. Rondo nie nadaje się do mycia w pralce, zmywarce, ani sterylizacji. W przypadku pierwszych oznak zniszczenia lub zużycia – wyrzuć.

Dane producenta: Canpol Sp. z o. o., ul. Puławska 430, 02-884 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Canpol Babies Rondo kąpielowe

  • Producent: Canpol Babies
  • Kod producenta: 2/540
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903407025407
  • EAN: 5903407025407
  • Wymiary: 34 x 31.9 x 4 cm

Inni Klienci kupili również