Canpol Babies Sensoryczny gryzak silikonowy dla niemowląt Geometryczny

Sensoryczny gryzak wykonany z elastycznego silikonu to doskonała pierwsza zabawka Malucha, ale też niezastąpiony pomocnik w czasie trudnego dla najmłodszych okresu ząbkowania. Sprawdzi się gdy dziąsła bardzo swędzą i dziecko ma silną potrzebę gryzienia. Poręczny i łatwy do utrzymania w rączkach...

32.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Sensoryczny gryzak wykonany z elastycznego silikonu to doskonała pierwsza zabawka Malucha, ale też niezastąpiony pomocnik w czasie trudnego dla najmłodszych okresu ząbkowania. Sprawdzi się gdy dziąsła bardzo swędzą i dziecko ma silną potrzebę gryzienia. Poręczny i łatwy do utrzymania w rączkach kształt ułatwia zabawę i wspomaga rozwój motoryki małej. Pomoże też w nauce takich umiejętności jak chwytanie czy koordynacja wzrokowo-ruchowa. Ciekawa kolorystyka i przestrzenna konstrukcja z pewnością zaciekawią maluszka i zachęcą do zabawy. Gryzak jest elastyczny, można go bezpiecznie zgniatać i rozciągać, po zabawie zawsze wróci do pierwotnego kształtu. Wykonany jest z bezpiecznego, wolnego od BPA materiału.

Sposób przygotowania i przechowywania

Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku 0 m+.

Wolny od BPA. Nie przystosowany do mycia w zmywarce, gotowania i sterylizacji w sterylizatorze.

Gryzak można polewać wrzącą wodą. Zabawkę utrzymuj w czystości, myj miękką szczoteczką pod bieżącą wodą z delikatnym środkiem myjącym. Dokładnie wypłucz. Przed pierwszym użyciem polać wrzątkiem. Nie gotuj, nie sterylizuj. Sprawdź jakość zabawki przed podaniem jej dziecku. Gryzak zużyty, zniszczony, pogryziony wymień na nowy.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Canpol Babies Sensoryczny gryzak silikonowy dla niemowląt Geometryczny

  • Producent: Canpol Babies
  • Kod producenta: 80/302
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903407803029
  • EAN: 5903407803029
  • Wymiary: 18 x 11.5 x 8 cm