Canpol Babies Silikonowa szczoteczka-gryzaczek z ogranicznikiem różowa

Idealna do rozpoczęcia przygody ze szczotkowaniem dla najmłodszych dzieci. Wykonana z miękkiego i bezpiecznego silikonu, nie podrażnia delikatnych dziąseł maluszków i gwarantuje dokładne czyszczenie pierwszych ząbków. Specjalny ogranicznik chroni przed zbyt głębokim włożeniem szczoteczki do buzi...

12.99 zł

-13%

14.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Idealna do rozpoczęcia przygody ze szczotkowaniem dla najmłodszych dzieci. Wykonana z miękkiego i bezpiecznego silikonu, nie podrażnia delikatnych dziąseł maluszków i gwarantuje dokładne czyszczenie pierwszych ząbków. Specjalny ogranicznik chroni przed zbyt głębokim włożeniem szczoteczki do buzi dziecka. Szczoteczka może być stosowana również jako gryzak, u dzieci które nie mają jeszcze ząbków, do masażu i codziennej higieny dziąseł. Schłodzona w lodówce przed podaniem przyniesie ulgę w okresie ząbkowania.

Sposób przygotowania i przechowywania

Szczoteczkę utrzymuj w czystości. Przed każdym użyciem zdezynfekuj gotując we wrzącej wodzie przez 5 min. Po użyciu dokładnie umyj szczoteczkę i wypłucz. Można myć w zmywarce (max. 65°C). Produkt można dezynfekować w sterylizatorze parowym. Wyrób sprawdź przed każdym użyciem. W przypadku pierwszych oznak zniszczenia lub zużycia wyrzuć. Zawsze używaj wyrobu pod nadzorem dorosłych.

Uwaga! Produkt nie jest zabawką. Szczoteczkę przechowuj w miejscu niedostępnym dla dziecka.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Canpol Babies Silikonowa szczoteczka-gryzaczek z ogranicznikiem różowa

  • Producent: Canpol Babies
  • Kod producenta: 51/500_pin
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5901691835320
  • EAN: 5901691835320
  • Wymiary: 18.2 x 11.6 x 2.6 cm