Canpol Babies Smoczek uspokajający silikonowy 0-6 m-cy symetryczny Bunny&Company

Canpol babies smoczek uspokajający silikon 0-6m symetryczny BUNNY&COMPANY różowy Smoczek uspokajający BUNNY&COMPANY wykonany z najwyższej jakości, bezzapachowego i bezsmakowego silikonu. Posiada świecący uchwyt, który ułatwia znalezienie smoczka w ciemności. Wyposażony został w gumkę o symetrycznym...

4.95 zł

-50%

9.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Canpol babies smoczek uspokajający silikon 0-6m symetryczny BUNNY&COMPANY różowy

Smoczek uspokajający BUNNY&COMPANY wykonany z najwyższej jakości, bezzapachowego i bezsmakowego silikonu. Posiada świecący uchwyt, który ułatwia znalezienie smoczka w ciemności. Wyposażony został w gumkę o symetrycznym kształcie. Smoczek dobrze odpowietrza się, dzięki specjalnym otworom wentylacyjnym na tarczce. Nie zawiera BPA.

Dostępny w kilku kolorach. Przeznaczony dla dzieci w wieku 0-6 miesięcy.

 • Smoczek uspokajający wykonany jest z najwyższej jakości, bezzapachowego i bezsmakowego silikonu.
 • Wyposażony został w gumkę o symetrycznym kształcie.
 • Posiada wyprofilowaną tarczkę.
 • Smoczek dobrze odpowietrza się, dzięki specjalnym otworom wentylacyjnym na tarczce.
 • Zapewnia swobodne oddychanie i połykanie śliny.
 • Posiada świecący uchwyt, który ułatwia znalezienie smoczka w ciemności.

Sposób przygotowania i przechowywania

Smoczek utrzymuj w czystości. Przed pierwszym użyciem smoczek wygotuj w gorącej wodzie przez 5 minut. Następnie po schłodzeniu wyciśnij pozostałą w smoczku wodę. Dla zachowania higieny myj regularnie smoczek pod ciepłą bieżącą wodą. Przynajmniej raz dziennie i za każdym razem, gdy smoczek wypadnie poza łóżeczko czy wózek wyparz go w gorącej wodzie. Nie nadaje się do użytku w zmywarce i mikrofali. Można dezynfekować i wyparzać. Do mycia nie używaj antybakteryjnych ani ściernych środków czyszczących. Ich zbyt wysokie stężenie może z czasem spowodować uszkodzenie elementów plastikowych.

Nie pozostawiaj smoczka w bezpośrednim narażeniu na promienie słoneczne, w pobliżu źródeł ciepła lub w substancji dezynfekującej (roztwór „dezynfekujący”) dłużej niż jest to zalecane, ponieważ może to spowodować osłabienie gumki.

Smoczki przechowuj w czystym i suchym pojemniku do smoczków. Smoczek z matową lub popękaną gumką wymień na nowy, zanim dziecko odgryzie jej fragment i się zadławi. Przed każdym użyciem dokładnie sprawdź produkt. Rozciągnij smoczek we wszystkich kierunkach. W przypadku jakichkolwiek uszkodzeń wyrzuć produkt. Jeżeli dziecko ma już ząbki i korzysta ze smoczka, regularnie sprawdzaj czy gumka nie jest nadgryziona. Aby zapewnić maluszkowi komfort i bezpieczeństwo, wymieniaj mu smoczek co 1-2 miesiące. Jeżeli zdarzy się sytuacja, że dziecko umieści cały smoczek do uspokajania w jamie ustnej NIE NALEŻY WPADAĆ W PANIKĘ. Smoczek do uspokajania jest tak skonstruowany, że nie może zostać połknięty przez dziecko. Gdy tylko zauważysz, że maluch włożył cały smoczek do buzi usuń go z jego ust najdelikatniej jak to możliwe.

Zalecamy odstawienie smoczka u dzieci w wieku 3 lat.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nigdy nie bierz smoczka malca do swoich ust! Możesz zarazić dziecko infekcją. Nigdy nie zanurzaj smoczka w miodzie, cukrze lub innym słodkim płynie, gdyż w ten sposób narażasz dziecko na rozwój próchnicy i inne choroby jamy ustnej.

Dane producenta/dystrybutora

Canpol Sp. z o.o., ul. Puławska 430, 02-884 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Canpol Babies Smoczek uspokajający silikonowy 0-6 m-cy symetryczny Bunny&Company

 • Producent: Canpol Babies
 • Kod producenta: 23/268_pin
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 5901691811690
 • EAN: 5901691811690
 • Wymiary: 15.5 x 9.5 x 4.5 cm