Canpol Babies Smoczek uspokajający silikonowy 0-6m symetryczny Pure Color różowy 2 szt.

Canpol babies zestaw smoczków uspokajających silikonowych 0-6m symetrycznych PURE COLOR 2szt. Zestaw smoczków uspokajających PURE COLOR zaprojektowany został z myślą o najmłodszych. Dostępny jest w 3 wersjach kolorystycznych inspirowanych najnowszymi trendami. Smoczki z kolekcji PURE COLOR są małe...

12.99 zł

-24%

16.99 zł

Cena za szt. : 6.5zł

Dodaj do schowka

Opis

Canpol babies zestaw smoczków uspokajających silikonowych 0-6m symetrycznych PURE COLOR 2szt.

Zestaw smoczków uspokajających PURE COLOR zaprojektowany został z myślą o najmłodszych. Dostępny jest w 3 wersjach kolorystycznych inspirowanych najnowszymi trendami. Smoczki z kolekcji PURE COLOR są małe i lekkie – najlżejsze ze wszystkich dostępnych w ofercie Canpol babies. Specjalnie wyprofilowany płaski kształt tarczki z niewielkimi otworami gwarantuje prawidłowy przepływ powietrza i minimalizuje ryzyko podrażnień delikatnej skóry maluszka. Wykonane są z najwyższej jakości, bezzapachowego i bezsmakowego silikonu. Wyposażone w wygodny uchwyt, który ułatwia podawanie smoczka dziecku i pozwala na przymocowanie go do łańcuszka. Smoczki przeznaczone są dla dzieci w wieku 0-6 miesięcy.

 • Specjalnie wyprofilowany płaski kształt tarczki zmniejsza powierzchnie styku z twarzą dziecka i minimalizuje ryzyko podrażnień.
 • Mały i lekki - najlżejszy smoczek w marce Canpol babies.
 • Gumka wyprodukowana z silikonu - całkowicie przezroczysta i bezsmakowa.
 • Nowoczesna kolorystyka - inspirowana najnowszymi trandami.
 • Wygodny uchwyt - ułatwia podawanie dziecku smoczka oraz pozwala na przymocowanie łańcuszka.

Sposób przygotowania i przechowywania

Przed pierwszym użyciem gotuj smoczek do uspokajania w wodzie przez 5 minut, następnie po schłodzeniu wyciśnij pozostałą w smoczku wodę. Jest to niezbędne dla zapewnienia higieny. Przed każdym użyciem umyj smoczek ciepłą wodą. Nie należy używać antybakteryjnych ani ściernych środków czyszczących. Zbyt wysokie stężenia środków czyszczących mogą z czasem spowodować uszkodzenie elementów plastikowych. Nigdy nie zanurzać gumki w słodkich substancjach ani lekarstwach, gdyż może to wywołać u dziecka próchnicę zębów. Używać smoczka do uspokajania przez okres od 1 do 2 miesięcy, następnie wymienić go na nowy ze względu na bezpieczeństwo i zachowanie higieny. Jeżeli smoczek do uspokajania zostanie wciągnięty do jamy ustnej NIE NALEŻY WPADAĆ W PANIKĘ; smoczek do uspokajania nie może być połknięty i jest tak skonstruowany, aby można było sobie poradzić gdy zdarzy się taki przypadek. Usunąć smoczek do uspokajania z ust najdelikatniej jak to możliwe. Przechowuj smoczek w czystym, suchym i zamkniętym pojemniku.  

Zalecamy odstawienie smoczka u dzieci w wieku 3 lat.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przed każdym użyciem dokładnie sprawdź produkt. Pociągnij smoczek we wszystkich kierunkach. W przypadku jakichkolwiek oznak uszkodzeń wyrzuć produkt. Nie pozostawiaj smoczka w bezpośrednim narażeniu na promienie słoneczne, w pobliżu źródeł ciepła lub w substancji dezynfekującej (roztwór „sterylizujący”) dłużej niż jest to zalecane, ponieważ może to spowodować osłabienie gumki.

Dane producenta/dystrybutora

Canpol Sp. z o.o., ul. Puławska 430, 02-884 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Canpol Babies Smoczek uspokajający silikonowy 0-6m symetryczny Pure Color różowy 2 szt.

 • Producent: Canpol Babies
 • Kod producenta: 22/644_pin
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 5903407992686
 • EAN: 5903407992686
 • Wymiary: 19 x 9 x 2.5 cm