Canpol Babies Szczotka do butelek i smoczków zielona

Praktyczna szczotka ułatwia mycie butelek i smoczków. Większa szczotka posiada gąbkę, która pozwala na wygodne mycie dna butelek. Mniejsza, ukryta w końcówce z przyssawką, nadaje się do czyszczenia smoczka z resztek mleka lub kaszki. Szczotka posiada specjalną przyssawkę, która umożliwia stabilne...

12.99

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Praktyczna szczotka ułatwia mycie butelek i smoczków. Większa szczotka posiada gąbkę, która pozwala na wygodne mycie dna butelek. Mniejsza, ukryta w końcówce z przyssawką, nadaje się do czyszczenia smoczka z resztek mleka lub kaszki. Szczotka posiada specjalną przyssawkę, która umożliwia stabilne ustawienie szczotki na gładkim podłożu.

Sposób użycia: Szczotkę należy utrzymywać w czystości. Po każdym użyciu dokładnie ją wypłucz i pozostaw do wyschnięcia. Szczotka nie nadaje się do mycia w zmywarce, sterylizacji i wyparzania. W celu dezynfekcji okresowo polewaj włosie szczotki wrzątkiem. Pamiętaj! Butelki i smoczki myj bezpośrednio po karmieniu dziecka. Produkt nie jestem zabawką. Przechowuj szczotkę w miejscu niedostępnym dla dziecka.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje: Szczotka dostępna w 3 wersjach kolorystycznych: różowej, zielonej i niebieskiej. W opakowaniu 1 sztuka.

Dane producenta: Canpol Sp. z o. o., ul. Puławska 430, 02-884 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Canpol Babies Szczotka do butelek i smoczków zielona

  • Producent: Canpol Babies
  • Kod producenta: 56/122
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903407561226
  • EAN: 5903407561226

Inni Klienci kupili również