Canpol Babies Szelki do wózka Premium szare

Praktyczne szelki zabezpieczają dziecko przed wypadnięciem z wózka lub krzesełka. Sprawdzą się również podczas nauki chodzenia, gdy maluch stawia samodzielnie pierwsze kroki. Posiadają specjalny pasek, który zapewnia wygodę rodzicom, umożliwiając prowadzenie dziecka w wyprostowanej sylwetce....

26.99 zł

-33%

39.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Praktyczne szelki zabezpieczają dziecko przed wypadnięciem z wózka lub krzesełka. Sprawdzą się również podczas nauki chodzenia, gdy maluch stawia samodzielnie pierwsze kroki. Posiadają specjalny pasek, który zapewnia wygodę rodzicom, umożliwiając prowadzenie dziecka w wyprostowanej sylwetce. Wyposażone w mocne klamry, zapewniają bezpieczeństwo podczas użytkowania. Posiadają regulację, która pozwala na dopasowanie szelek do wzrostu dziecka i wielkości wózka. Przeznaczone dla dzieci w wieku 0m+.
 

Sposób przygotowania i przechowywania

Szelek nie należy używać w pojazdach napędzanych silnikiem spalinowym lub elektrycznym. Ze względów bezpieczeństwa zwróć szczególną uwagę na dziecko, gdy korzystasz z szelek w pobliżu windy, automatycznych drzwi czy ruchomych schodów. Szelki posiadają regulację, która umożliwia dopasowanie ich do wzrostu dziecka i wielkości wózka. Zakładaj je zawsze zgodnie z instrukcją. Upewnij się, że szelki są kompatybilne ze sprzętem, do którego chcesz je przymocować. Szelki należy zakładać wyłącznie na odzież dziecka. Dwa pionowe paski przełóż dziecku przez ręce, tak by pasek z klamerką łagodnie obejmował dolną część tułowia. Zamknij klamerkę. Przesuwając materiał w plastikowych kwadratach umieszczonych na szelkach reguluj odpowiednią ich długość. Aby przymocować szelki do wózka lub krzesełka owiń lejce wokół stelaża i przełóż metalowe klamry przez pętle na ich końcach. Upewnij się, że obie pętle zostały odpowiednio mocno zaciśnięte. Wykorzystując szelki do nauki chodzenia, przypnij lejce do szelek. Po założeniu zawsze sprawdzaj czy szelki umieszczone są prawidłowo. Ważne! Dziecko ubrane w szelki musi znajdować się pod opieką osoby dorosłej. Sprawdź jakość szelek przed użyciem. Jeśli są zużyte lub zniszczone wymień je na nowe. Produkt nie jest zabawką. Nieużywany przechowuj poza zasięgiem dziecka.
 

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Szelki dostępne w 2 kolorach: szarym i beżowym. Przeznaczone dla dzieci w wieku m+. Szelek nie należy używać w pojazdach napędzanych silnikiem spalinowym lub elektrycznym. Ze względów bezpieczeństwa zwróć szczególną uwagę na dziecko, gdy korzystasz z szelek w pobliżu windy, automatycznych drzwi czy ruchomych schodów.

Dane producenta/dystrybutora

Canpol Sp. z o. o., ul. Puławska 430, 02-884 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Canpol Babies Szelki do wózka Premium szare

  • Producent: Canpol Babies
  • Kod producenta: 9/700
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903407097008
  • EAN: 5903407097008