Canpol Babies Tasiemka do smoczka uspokajającego Exotic Animals różowa

Tasiemka do smoczka z kolekcji Exotic Animals to praktyczny gadżet, który zabezpieczy ulubiony smoczek przed upadkiem, zabrudzeniem lub zgubieniem. Uniwersalny sznureczek na końcu tasiemki pozwala przymocować ją do każdego smoczka z uchwytem, a bezpieczny klips na drugim końcu umożliwia przypięcie...

10.99 zł

-21%

13.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Tasiemka do smoczka z kolekcji Exotic Animals to praktyczny gadżet, który zabezpieczy ulubiony smoczek przed upadkiem, zabrudzeniem lub zgubieniem. Uniwersalny sznureczek na końcu tasiemki pozwala przymocować ją do każdego smoczka z uchwytem, a bezpieczny klips na drugim końcu umożliwia przypięcie tasiemki do ubrania dziecka. Sprawdzi się w domu i na spacerze. Tasiemka dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych, dzięki temu bez trudu stworzysz stylowy zestaw z pozostałymi produktami z kolekcji Exotic Animals.

Sposób przygotowania i przechowywania

Produkt utrzymuj w czystości. Prać ręcznie w 30°C przy użyciu mydła dla dzieci. Przecierać wilgotną szmatką. Nie gotować. Nie wyparzać. Unikaj szorstkich, rysujących powierzchnię narzędzi. Produkt przechowuj w czystym miejscu. Tasiemkę przypinaj tylko do ubranka dziecka. Dla bezpieczeństwa Twojego dziecka.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przed każdym użyciem uważnie sprawdź wyrób. Wyrzuć po pojawieniu się pierwszych oznak uszkodzenia lub zużycia. Nigdy nie przedłużaj wyrobu do mocowania smoczka! Nigdy nie przypinaj do sznurków, wstążek, koronek i luźnych części ubranka. Dziecko może się udusić. Nie należy stosować, gdy dziecko znajduje się w łóżeczku lub w kołysce lub gdy jest bez opieki osoby dorosłej.

Produkt nie jest zabawką. Nie stosować tasiemki do mocowania smoczka jako zabawki lub gryzaka. Produkt i nieużywany łańcuszek przechowuj w miejscu niedostępnym dla dziecka.

W przypadku pierwszych oznak zużycia lub zniszczenia produkt należy wyrzucić. Pamiętaj, aby nie przedłużać wyrobu do mocowania smoczka.

Dane producenta/dystrybutora

Canpol Sp. z o.o., ul. Puławska 430, 02-884 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Canpol Babies Tasiemka do smoczka uspokajającego Exotic Animals różowa

  • Producent: Canpol Babies
  • Kod producenta: 51/023_pin
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903407510231
  • EAN: 5903407510231
  • Wymiary: 18 x 12 x 1.5 cm