Canpol Babies Wkładki laktacyjne 60 szt.

Wkładki laktacyjne są miękkie i delikatne, dzięki czemu nie podrażniają delikatnych piersi mamy. Posiadają chłonny wkład żelujący, który zatrzymuje wyciekający pokarm zapewniając poczucie suchości i świeżości przez długi czas. Praktyczny pasek samoprzylepny utrzymuje wkładkę na właściwym miejscu....

24.99

Cena za szt. : 0.42zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Poczucie komfortu to jeden z najważniejszych czynników warunkujący nasze samopoczucie w towarzystwie. Nie zawsze mamy całkowitą kontrolę nad własnym ciałem i czasami lubi płatać nam figle czy przykre niespodzianki. Każda mama z pewnością minimum raz doświadczyła w swoim życiu plam na ubraniach będących konsekwencją pracy gruczołów mlecznych. Na szczęście jest sposób na poradzenie sobie z takimi niespodziewanymi plamami!

Wszystkim mamom przedstawiamy wkładki laktacyjne, znajdujące się w asortymencie Canpol Babies. To produkt stworzony, by podnieść komfort Waszej codzienności. Dzięki wkładkom laktacyjnym Canpol Babies nie musisz już obawiać się niespodziewanych plam na ubraniach. Wkład żelujący zadba o długie uczucie suchości, a samoprzylepny pasek nie tylko ułatwi aplikację, ale także zapobiegnie wyciekaniu mleka. Każda para wkładek znajduje się w specjalnym woreczku, dzięki czemu możesz zabrać je ze sobą dosłownie wszędzie.

Dlaczego warto wybrać wkładki laktacyjne marki Canpol Babies?

  • Duże opakowanie w atrakcyjnej cenie,
  • Wkładki zostały wyposażone w chłonny wkład żelujący, który zapewnia uczucie suchości,
  • Samoprzylepny pasek ułatwia aplikację,
  • Wkładki wykonano z wysokiej jakości materiałów, które nie podrażnią delikatnego naskórka.

W jednym opakowaniu znajduje się 60 sztuk wkładek laktacyjnych proponowanych przez Canpol Babies.

Canpol Babies to Twój przyjaciel w czasie macierzyństwa. Firma powstała, by wspierać młode mamy w codziennych wyzwaniach i pomagać w odpowiedniej pielęgnacji dziecka. W ofercie marki znajdują się produkty takie jak oddychające podkłady poporodowe, wielofunkcyjne podkłady higieniczne, płyn do mycia smoczków i butelek, wielorazowe majtki poporodowe, aspirator do nosa, śliniak czy gryzak wodny. Wszystko to stworzone z myślą o potrzebach nie tylko rodziców, ale przede wszystkim ich dzieci.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Canpol Babies Wkładki laktacyjne 60 szt.

  • Producent: Canpol Babies
  • Kod producenta: 1/652med
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5901691807426
  • EAN: 5901691807426
  • Wymiary: 13.5 x 21 x 10.5 cm