Canpol Babies Wymienna siateczka do podawania musu i owoców

Silikonowa siateczka do podawania musu i owoców, idealnie sprawdzi się przy rozszerzaniu diety dziecka. Można w niej bezpiecznie podać maluchowi pierwsze musy owocowe i warzywne, zupki, obiadki oraz desery. Dzięki niejednolitej powierzchni, może pełnić rolę gryzaka w okresie ząbkowania. Idelnie...

4.39 zł

-12%

4.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Silikonowa siateczka do podawania musu i owoców, idealnie sprawdzi się przy rozszerzaniu diety dziecka. Można w niej bezpiecznie podać maluchowi pierwsze musy owocowe i warzywne, zupki, obiadki oraz desery. Dzięki niejednolitej powierzchni, może pełnić rolę gryzaka w okresie ząbkowania. Idelnie sprawdzi się w domu jak i na spacerze. Wykonana jest z bezpiecznego, miękkiego silikonu. Łatwo utrzymać ją w czystości. Przeznaczona dla dzieci w wieku 6m+.

Sposób przygotowania i przechowywania

Produkt utrzymuj w czystości. Przed pierwszym użyciem wygotuj przez 5 min, w celu zapewnienia higieny. Przed każdym kolejnym użyciem umyj produkt w cieplej wodzie z delikatnym środkiem myjącym, dokładnie wypłucz ciepłą wodą. Polej wrzątkiem. Produktu nie należy myć w zmywarce. Chroń przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych lub innym źródłem ciepła. Nie używać w kuchence mikrofalowej. Zaleca się wymianę części silikonowej raz w miesiącu. Dla bezpieczeństwa i zdrowia Twojego dziecka. Ostrzeżenie! Zawsze używać wyrobu pod nadzorem dorosłych. Wyrób sprawdź przed każdym użyciem. W przypadku pierwszych oznak zniszczenia lub zużycia - wyrzuć. Zawsze sprawdzać temperaturę pokarmu przed karmieniem. Niewłaściwe czyszczenie, przechowywanie i użytkowanie może uszkodzić produkt. Uwaga! Produkt nie jest zabawką. Przechowuj go w miejscu niedostępnym dla dzieci. 

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Siateczka silikonowa przeznaczona dla dzieci w wieku 6m+. W opakowaniu znajdują się 1szt. Dostępny kolor: bezbrawny. Elementy zapasowe pasują do tubki do podawania musu i owoców 56/110_tur i 56/110_pin.

Dane producenta/dystrybutora

Canpol Sp. z o.o., ul. Puławska 430, 02-884 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Canpol Babies Wymienna siateczka do podawania musu i owoców

  • Producent: Canpol Babies
  • Kod producenta: 56/111
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903407561110
  • EAN: 5903407561110
  • Wymiary: 3 x 8.8 x 14.5 cm