Canpol Babies Zestaw naczyń bambusowych 3 elementów So Cool!

Naczynia bambusowe Canpol Babies dzięki swojej  lekkości  i poręczności są idealne dla maluch ów powyżej 1. roku życia, jak również dla starszych dzieci. Ciekawe wzory wywołują zainteresowanie u dzieci i sprawiają że chętniej sięgają po jedzenie. Naczynia wykonane są z lekkiego włókna bambusowego,...

25.99 zł

-26%

34.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Naczynia bambusowe Canpol Babies dzięki swojej lekkości i poręczności są idealne dla maluchów powyżej 1. roku życia, jak również dla starszych dzieci. Ciekawe wzory wywołują zainteresowanie u dzieci i sprawiają że chętniej sięgają po jedzenie. Naczynia wykonane są z lekkiego włókna bambusowego, które jest przyjazne środowisku. Ich zaletą jest także możliwość mycia w zmywarce.

Sposób przygotowania i przechowywania

Produkt utrzymuj w czystości. Przed pierwszym i każdym kolejnym użyciem umyj w ciepłej wodzie z delikatnym środkiem myjącym. Dokładnie wypłucz. Unikaj szorstkich, rysujących powierzchnie narzędzi. Polej wrzątkiem. Nie gotuj. Produkt można myć w zmywarce (max. temp. 65°C). Produkt nie nadaje się do użycia w kuchenkach mikrofalowych ani w zamrażarkach. Produktu nie należy umieszczać w nagrzanym piekarniku ani ogrzewać na kuchence gazowej bądź elektrycznej.

Nie pozostawiać kwaśnych potraw przez dłuższy czas w kontakcie z produktem, może to spowodować jego odbarwienie/zniszczenie. Soki owocowe, herbatki oraz niektóre potrawy mogą powodować  przebarwienia na produkcie, co nie zmienia jego właściwości. Chronić przed upadkiem-produkt może się potłuc.

Ostrzeżenie! Zawsze używać wyrobu pod nadzorem dorosłych. Wyrób sprawdzać przed każdym użyciem. W przypadku pierwszych oznak zniszczenia lub zużycia – wyrzucić. Zawsze sprawdzać temperaturę pokarmu przed karmieniem.

Uwaga! Produkt nie jest zabawką. Produkt przechowuj w miejscu niedostępnym dla dziecka.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Produkt wolny od BPA. Można myć w zmywarce (max. 65°C). Dostępny w kilku wariantach kolorystycznych. Uwaga! Chronić przed upadkiem - produkt może się potłuc.

  • Pojemność miseczki: 250ml.
  • Pojemność kubka: 250ml.

Dane producenta/dystrybutora

Canpol Sp. z o.o., ul. Puławska 430, 02-884 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Canpol Babies Zestaw naczyń bambusowych 3 elementów So Cool!

  • Producent: Canpol Babies
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903407573069
  • EAN: 5903407573069
  • Wymiary: 23.5 x 26.0 x 6.5 cm