Canpol Babies Zestaw sztućców w etui niebieski

Zestaw sztućców idealny do karmienia malucha oraz nauki samodzielnego jedzenia. Wykonane z bezpiecznego tworzywa wolnego od BPA. Posiadają zaokrąglone krawędzie, dzięki czemu nie podrażniają delikatnych dziąseł dziecka. Sztućce zapakowane są w praktyczne etui, które umożliwia zabranie ich na spacer...

7.99 zł

-20%

9.99 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Zestaw sztućców idealny do karmienia malucha oraz nauki samodzielnego jedzenia. Wykonane z bezpiecznego tworzywa wolnego od BPA. Posiadają zaokrąglone krawędzie, dzięki czemu nie podrażniają delikatnych dziąseł dziecka. Sztućce zapakowane są w praktyczne etui, które umożliwia zabranie ich na spacer lub w podróż. Zestaw składa się z widelca i łyżki. Przeznaczone dla dzieci od 12. miesiąca życia.

Sposób użycia: Produkt utrzymuj w czystości. Przed pierwszym i każdym kolejnym użyciem myj sztućce w ciepłej wodzie z dodatkiem delikatnego płynu. Dokładnie wypłucz. Polewaj wrzątkiem. Nie gotuj i nie sterylizuj. Produkt nie jest przeznaczony do użytku w kuchence mikrofalowej. Można je myć w zmywarce. Przed podaniem pokarmu zawsze sprawdzaj jego temperaturę. Nie pozostawiaj dziecka bez opieki podczas karmienia. Podczas użytkowania i mycia unikaj szorstkich, rysujących powierzchnię narzędzi. Wyrób sprawdzaj przed każdym użyciem. Uwaga! Produkt nie jest zabawką. Nieużywane sztućce przechowuj w miejscu niedostępnym dla dziecka.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje: Zestaw dostępny w kilku wersjach kolorystycznych. Przeznaczony dla dzieci od 12. miesiąca życia. Sztućce myć w zmywarce. Nie można ich sterylizować, ani podgrzewać w mikrofali. Produkt wolny od BPA.

Dane producenta: Canpol Sp. z o. o., ul. Puławska 430, 02-884 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Canpol Babies Zestaw sztućców w etui niebieski

  • Producent: Canpol Babies
  • Kod producenta: 74/019
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 590340774019501
  • EAN: 590340774019501