Canpol Babies Zestaw zabawek kąpielowych

Zestaw zabawek kąpielowych, które uatrakcyjnią dziecku codzienną kąpiel. Kolorowe zwierzątka  uczą  i bawią. Zabawki można łączyć w dowolnej kombinacji. Żółwik posiada grzechotkę , wieloryb i hipcio wypuszczają fontannę wody a kaczuszka i misio mają obrotowe elementy. Zestaw składa się z 5 zabawek....

18.99 zł

-4%

19.80 zł

Dodaj do schowka

Opis

Zestaw zabawek kąpielowych, które uatrakcyjnią dziecku codzienną kąpiel. Kolorowe zwierzątka ucząi bawią. Zabawki można łączyć w dowolnej kombinacji. Żółwik posiada grzechotkę, wieloryb i hipcio wypuszczają fontannę wody a kaczuszka i misio mają obrotowe elementy. Zestaw składa się z 5 zabawek. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku 0 m+.

Sposób przygotowania i przechowywania

Zabawki utrzymuj w czystości. Przed pierwszym użyciem umyj je pod bieżącą wodą z dodatkiem mydła dziecięcego. Dokładnie wypłucz i pozostaw do wyschnięcia. Zabawki przed pierwszym użyciem możesz sparzyć gorącą wodą.

Po każdej kąpieli umyj dokładnie zabawki pod bieżącą wodą z dodatkiem delikatnego płynu, dokładnie wypłucz i pozostaw do wyschnięcia. Pamiętaj, aby dokładnie wycisnąć wodę ze środka zabawki. Dla zachowania higieny, zabawki wymieniaj co kilka miesięcy. Pamiętaj! Nigdy nie zostawiaj dziecka bez opieki podczas kąpieli. Przed podaniem zabawki dziecku sprawdź jej jakość. Jeśli jest zużyta, zniszczona lub pogryziona wymień na nową.

Dane producenta/dystrybutora

Canpol Sp. z o.o., ul. Puławska 430, 02-884 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Canpol Babies Zestaw zabawek kąpielowych

  • Producent: Canpol Babies
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903407794006
  • EAN: 5903407794006
  • Wymiary: 9.0 x 20.0 x 4.5 cm