NOWOŚĆ Carin Ultracienkie podpaski ze skrzydełkami Camomile 9 szt.

Carin Ultracienkie podpaski ze skrzydełkami Camomile 9 szt.

Ultracienkie podpaski ze skrzydełkami o świeżym zapachu rumianku, zapewniają idealne uczucie czystości i komfortu. Podpaski higieniczne Carin Ultra Wings Camomile są całkowicie wolne od chloru i barwników. Zapewniają doskonałą ochronę przed reakcjami alergicznymi (antyalergiczne). Ich powierzchnia...

3.98 zł

-4%

4.15 zł

Cena za szt. : 0.44zł

Dodaj do schowka

Opis

Ultracienkie podpaski ze skrzydełkami o świeżym zapachu rumianku, zapewniają idealne uczucie czystości i komfortu.

Podpaski higieniczne Carin Ultra Wings Camomile są całkowicie wolne od chloru i barwników. Zapewniają doskonałą ochronę przed reakcjami alergicznymi (antyalergiczne). Ich powierzchnia stykająca się ze skórą jest wyjątkowo miękką bawełnianą warstwą, która zapewnia suche, niezwykle komfortowe uczucie, dzięki szybkiemu i wydajnemu usuwaniu wilgoci. Wysokiej jakości, naturalna bawełniana powierzchnia zmniejsza podrażnienia skóry podczas regularnego codziennego użytkowania.

Wyciąg z zapachu kwiatu rumianku jest umieszczony z tyłu wkładki ze specjalnym roztworem, aby w ogóle nie wchodził w kontakt ze skórą, unikając w ten sposób reakcji alergicznych. Delikatny i dyskretny zapach kwiatów rumianku jest aktywowany przez wilgoć i ciepło ciała po rozpakowaniu. Wysoce chłonne włókna wewnątrz płatków rumianku Carin Ultra po przyklejeniu do specjalnej warstwy, równomiernie i szybko uwalniają wilgoć do podpaski, która zawiera specjalny, bardzo skuteczny, pochłaniający wilgoć, superabsorbent. Paski na miękkich skrzydłach i z tyłu podszewki zapewniają skuteczne i mocne mocowanie, co oznacza, że ??podszewki nie można przesuwać podczas aktywnego użytkowania.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Carin Ultracienkie podpaski ze skrzydełkami Camomile 9 szt.

  • Producent: Carin
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8594004300942
  • EAN: 8594004300942