Catan - Catan Gra o Tron Galakta

  • 5902259204251
Ilość graczy: 3 - 4 osób Wiek graczy: od 10 lat Czas rozgrywki: około 75 minut Bractwo Nocnej Straży uznało cię za swojego przywódcę. Teraz nadzorujesz codzienne zadania niewielkiego korpusu braci. Musisz upewnić się, że obrona Muru będzie wystarczająca. Zapewniając stały dopływ surowców z twoich...

194.97

-35%

299.95 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Ilość graczy: 3 - 4 osób
Wiek graczy: od 10 lat
Czas rozgrywki: około 75 minut

Bractwo Nocnej Straży uznało cię za swojego przywódcę. Teraz nadzorujesz codzienne zadania niewielkiego korpusu braci. Musisz upewnić się, że obrona Muru będzie wystarczająca. Zapewniając stały dopływ surowców z twoich osad i twierdz położonych na obszarze Daru, pomagasz Nocnej Straży nadal istnieć. Wysyłając braci, aby strzegli Muru, bronisz Daru przed najazdem dzikich.

Ale strzeż się! Dzicy pojawiają się w licznych grupach. Zbierają siły, ciągle próbując przełamać obronę Muru. Czy twoi strażnicy stawią im czoła? Czy oprą się walczącym wraz z dzikimi olbrzymom? Wykonaj swoje zadanie. Chroń Dar. Zostań nowym Lordem Dowódcą!

Grę o Tron Catan: Braterstwo Straży ? nowa gra opartą na mechanice Catanu, tym razem jednak poddaną znacznym zmianom i osadzoną w uniwersum Pieśni Lodu i Ognia.

Podobnie jak w klasycznym Catanie gra rozgrywa się na heksach. Tym razem jednak na północy graczy rozstawiają podzielony na prostokątne pola Mur. Oddziela on Dar od krain północy i jest główną linią obrony przed Dzikimi. Na Murze gracze będą ustawiali swoich Strażników, których zadaniem będzie odpieranie ataków. Mimo że gra nie jest kooperacją, wszyscy gracze będą musieli dokładać swoich strażników na Mur, aby nie doprowadzić do zbyt wielu ?przełamań Muru?, co oznaczałoby klęskę wszystkich graczy.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Catan - Catan Gra o Tron Galakta

  • Rok wydania: 2017-12-14
  • Wiek od: 14
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902259204251
  • EAN: 5902259204251