Catan: Narodziny Państwa Inków GALAKTA

  • 5902259204893
Catan: Narodziny Państwa Inków to samodzielna gra dla 3-4 graczy, oparta na mechanice znanej ze zwykłego Catanu i wzbogaconej o nowe elementy, tematycznie związane z kulturą i rozwojem cywilizacji Inków. Gra zaoferuje Wam zupełnie nowe rozwiązania i opcje strategiczne w ramach znanego...

152.77 zł

-15%

179.95 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Catan: Narodziny Państwa Inków to samodzielna gra dla 3-4 graczy, oparta na mechanice znanej ze zwykłego Catanu i wzbogaconej o nowe elementy, tematycznie związane z kulturą i rozwojem cywilizacji Inków. Gra zaoferuje Wam zupełnie nowe rozwiązania i opcje strategiczne w ramach znanego schematu.
Inkowie są jedną z najbardziej fascynujących kultur Ameryki Południowej. Autorzy gry, zakochani w historii i zainteresowani tą cywilizacją, postanowili oddać kluczowe schematy rozwoju tej cywilizacji w Catanie: Narodzinach Państwa Inków. Pula surowców została rozszerzona o zasoby charakterystyczne dla regionu, w którym rozgrywa się gra: ryby, pióra i liście koki. Jedną z nowych, kluczowych zasad gry jest wzrost i upadek plemion kiedy do gry wkracza sama natura, sytuacja na planszy może zmienić się w mgnieniu oka, a dawne osady i miasta zostają opuszczone. Dzięki temu mapa dynamicznie się zmienia, a gracze otrzymują nowe opcje przebudowy opuszczonych terytoriów.
Liczba graczy: 3-4.
Czas rozgrywki: 90 min.
Wiek: od 10 lat.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Catan: Narodziny Państwa Inków GALAKTA

  • Wiek: 10+
  • Rok wydania: 2019
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902259204893
  • EAN: 5902259204893