Catrice Art Couleurs Eyeshadow cień do powiek 290 Getting My Bronze On 2.4 g

  • Catrice
  • 4059729274960
Mieszaj i łącz. Te wymienne cienie do oczu oferują zjawiskowo matowe i metaliczne efekty, a ich wysoce napigmentowana pudrowa formuła zapewnia długotrwałość i intensywne krycie. Dzięki innowacyjnemu mechanizmowi na klik, cienie można łączyć i łatwo wymieniać, komponując w ten sposób...

8.90

Cena za kg : 4450zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Mieszaj i łącz. Te wymienne cienie do oczu oferują zjawiskowo matowe i metaliczne efekty, a ich wysoce napigmentowana pudrowa formuła zapewnia długotrwałość i intensywne krycie. Dzięki innowacyjnemu mechanizmowi na klik, cienie można łączyć i łatwo wymieniać, komponując w ten sposób spersonalizowane paletki.

Urodowa wskazówka: Cienie do powiek możemy zestawiać zgodnie z naszymi upodobaniami. Najlepiej połączyć odcień błyszczący, idealnie nadający się do podkreślenia ruchomej części powieki, matowy, przeznaczony do delikatnego zaznaczenia załamania powieki oraz odcień jaśniejszy, służący do rozświetlania wewnętrznych kącików oczu i obszaru poniżej łuku brwiowego. Niektóre odcienie mogą być stosowane nie tylko na powiekach, ale także innych częściach twarzy, jako rozświetlacze, róże czy bronzery.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Catrice Art Couleurs Eyeshadow cień do powiek 290 Getting My Bronze On 2.4 g

  • Producent: Catrice
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4059729274960
  • EAN: 4059729274960