Cave Club zestaw historyjka Lalka Emberly Mattel

Oto Cave Club – grupa niesfornych młodych jaskiniowców, którzy wyprzedzają swoją epokę! Z lalkami i zestawami do zabawy Cave Club dzieci mogą przenieść się w zamierzchłe czasy i przeżywać prehistoryczne przygody ze swoimi ulubionymi bohaterami, takimi jak Emberly. Emberly odkryła ogień, dlatego to...
76,36 * 114,19 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 79,93 zł

Opis

Oto Cave Club – grupa niesfornych młodych jaskiniowców, którzy wyprzedzają swoją epokę!

Z lalkami i zestawami do zabawy Cave Club dzieci mogą przenieść się w zamierzchłe czasy i przeżywać prehistoryczne przygody ze swoimi ulubionymi bohaterami, takimi jak Emberly. Emberly odkryła ogień, dlatego to ona organizuje pierwszego w historii grilla!

Dzięki temu zestawowi do zabawy dzieci mogą pomóc lalce Emberly i jej dinozaurowi Flaire przygotować coś pysznego. Palenisko z obrotowym rożnem nadaje zabawie realizmu – ułóż „jedzenie” nad „płomieniem” i obracaj, aby je przyrządzić! „Podkręć dźwięk” w magnetofonie (przekręć go, by zobaczyć ptasi zespół), a potem zabierz się za gotowanie. Pomogą Ci w tym akcesoria takie jak taca, patelnia, „szaszłyk”, kawałek „mięsa” i „jajko”, które można samodzielnie „rozbić”.

Przenieś wyobraźnię w prehistoryczne czasy i odkrywaj nowe szalone historie z zestawami do zabawy Cave Club. Era przyjaźni i zabawy trwa! Zbierz też inne lalki i zabawki Cave Club, aby zabawa była jeszcze ciekawsza.

Dla dzieci od 4 roku życia.

Sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności.

Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

Wymiary opakowania: 32,5 x 20,5 x 6,5 cm

Wiek: 4+

Szczegóły - Cave Club zestaw historyjka Lalka Emberly Mattel

  • Producent: Mattel
  • Kod producenta: GXP-739538
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 887961873306
  • EAN: 887961873306
  • Wymiary: 323x200x63 mm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również