Cave Club zestaw historyjka Lalka Roaralai Mattel

Oto Cave Club grupa niesfornych młodych jaskiniowców, którzy wyprzedzają swoją epokę! Z lalkami i zestawami do zabawy Cave Club dzieci mogą przenieść się w zamierzchłe czasy i przeżywać prehistoryczne przygody ze swoimi ulubionymi bohaterami, takimi jak Emberly i Roaralai.W każdym zestawie do...
67,01 * 67,69 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 39,58 zł

Opis

Oto Cave Club grupa niesfornych młodych jaskiniowców, którzy wyprzedzają swoją epokę! Z lalkami i zestawami do zabawy Cave Club dzieci mogą przenieść się w zamierzchłe czasy i przeżywać prehistoryczne przygody ze swoimi ulubionymi bohaterami, takimi jak Emberly i Roaralai.
W każdym zestawie do zabawy Cave Club jest lalka jaskiniowiec w modnym stroju, prehistoryczne zwierzątko i akcesoria tematyczne wzbogacające opowieści. Razem z Roaralai możesz rozpieszczać jej tygrysa szablozębnego, a z Emberly przygotować pierwszego w dziejach grilla.
Przenieś wyobraźnię w prehistoryczne czasy i odkrywaj historię na nowo z lalkami i zestawami do zabawy Cave Club. Idealny prezent dla dzieci od 4 roku życia.
Wybierz ulubioną lalkę lub zbierz je wszystkie, bo w grupie jest weselej! Sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

Szczegóły - Cave Club zestaw historyjka Lalka Roaralai Mattel

  • Producent: Mattel
  • Kod producenta: GXP-739539
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 887961873313
  • EAN: 887961873313
  • Wymiary: 323x20x63 mm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Odkryj radość z ogrodnictwa >>