Chicco Muzyczny bębenek 69931

  • Chicco
  • 8058664106288
Pierwsza, kolorowa mini perkusja dla małego artysty muzyka. Pierwsze próby komponowania: wymyśl rytm, dodaj tempo i piosenka gotowa! Zabawka muzyczna Muzyczny Bębenek pomaga dziecku w rozwoju, pozwalając mu obcować z muzyką samodzielnie wymyślać melodie i układać dźwięki. To też doskonały pretekst...

64.58 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Pierwsza, kolorowa mini perkusja dla małego artysty muzyka.
Pierwsze próby komponowania: wymyśl rytm, dodaj tempo i piosenka gotowa!
Zabawka muzyczna Muzyczny Bębenek pomaga dziecku w rozwoju, pozwalając mu obcować z muzyką samodzielnie wymyślać melodie i układać dźwięki. To też doskonały pretekst do odgrywania ról do tej pory przynależnych dorosłym: muzykom, kompozytorom, perkusistom.
Zabawka ma aż 3 różne talerze do muzycznych eksperymentów, a każdy talerz ma inny wymiar, trochę inny kształt i fakturę, po to by dodatkowo stymulować zmysły dziecka. Ergonomiczny kształt zabawki pozwala wygodnie umieścić ją między nóżkami dziecka.
Zabawka oferuje aż 3 różne moduły zabawy, a każdy z nich pozwala trochę inaczej się bawić, pozostając jednocześnie w tematyce komponowania i zagadnień związanych z tworzeniem muzyki. Mamy tutaj:
tworzenie rytmu, co bez ograniczeń pozwala dziecku na wyrażenie siebie;
trzymanie tempa, czyli dziecko uczy się grać na perkusji mając podkład muzyczny i starając się za nim nadążyć. Naciśnięcie dowolnego przycisku uruchamia żywe, dynamiczne dźwięki;
komponowanie piosenki w różnych muzycznych stylach do wyboru. Dziecko uczy się odtwarzać utwór, jak w czasie konceru na żywo!
Ten instrument to elektroniczna zabawka kryjąca w sobie ponad 25 prawdziwych odgłosów perkusji i melodyjek, którym towarzyszą ledowe efekty świetlne w aż 4 punktach na zabawce.
Zabawka działa na baterie 2x AAA (w zestawie).
Dla dzieci w wieku: 9-36m

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Chicco Muzyczny bębenek 69931

  • Producent: Chicco
  • Rok wydania: 2019
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8058664106288
  • EAN: 8058664106288