Childhome Rama na zabawki Tipi Play Baby Gym Natural

Baby Gym drewniany uniwersalny pałąk na zabawki Można na nim zawiesić ulubione zabawki maluszka, które wprowadzone w ruch pobudzają receptory wzrokowo ruchowe, wzmacniają koordynację ręka-oko niemowlęcia zachęcając do zabawy i aktywności. Specyfikacja: Materiał: 100% naturalne drewno bukowe...

119.99 zł

-7%

129.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Niemowlę lubi bawić się jak każde inne dziecko. Ze względu na to, że jeszcze nie potrafi chodzić, często musi robić to na leżąco. Można mu jednak zapewnić doskonałą rozrywkę, korzystając z ramy na zabawki.

Baby Gym to w pełni naturalny i bezpieczny produkt dla malucha

Teraz jego ulubione maskotki, grzechotki i piłeczki można zawiesić na pałąku i położyć pod nim wygodny materac, matę lub koc. Dzięki temu maleństwo może wygodnie leżeć i z łatwością ich dotykać oraz kołysać wprawiając je w ruch. Te czynności nie tylko wywołają uśmiech na twarzy niemowlaka. Są one dobrą okazją do ćwiczenia i rozwijania:

  • receptorów wzrokowo-ruchowych,
  • koordynacji ręka-oko,
  • skupiania uwagi.

Dla dziecka w jakim wieku przeznaczony jest Tipi Play Baby Gym Natural?

Od pierwszych dni do 6 miesiąca życia. Pałąk jest wykonany w 100% z drewna bukowego. Czyni go to przyjaznym dla zdrowia pociechy i gwarantuje mu świetną zabawę! To też ułatwienie dla rodziców. Gdy ręce nie są zajęte trzymaniem przez długi czas ulubionych zabawek dziecka, można w tym czasie wykonywać inne czynności związane z opieką malucha.

Baby Gym to produkt belgijskiej rodzinnej firmy Childhome, która od 1985 r. dostarcza rodzicom bezpieczne, wygodne i innowacyjne artykuły dla niemowląt. Została ona nagrodzona prestiżowymi, międzynarodowymi nagrodami za produkty takie jak: Sixseater, Evolu 2 oraz kolekcję Mommy Bag. Motto firmy brzmi:

Twój pokój dziecinny powinien opowiadać historię tego, kim jesteś i być zbiorem tego, co kochasz.

ZABAWKI WIDOCZNE NA ZDJĘCIU NIE STANOWIĄ ZESTAWU

Dane producenta/dystrybutora

P.H. Stok ul. Drewnowska 120, 91-008 Łódź

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Childhome Rama na zabawki Tipi Play Baby Gym Natural

  • Producent: Childhome
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5420007147082
  • EAN: 5420007147082
  • Wymiary: 65x47x45 cm