Childhome Rama na zabawki Tipi Play Baby Gym White

Baby Gym drewniany uniwersalny pałąk na zabawki Można na nim zawiesić ulubione zabawki maluszka, które wprowadzone w ruch pobudzają receptory wzrokowo ruchowe, wzmacniają koordynację ręka-oko niemowlęcia zachęcając do zabawy i aktywności. Specyfikacja: Materiał: 100% naturalne drewno bukowe...

109.99 zł

-8%

119.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Niezastąpiony, nieśmiertelny urok naturalności i prostoty! Taka własnie jest oferowana przez nas rama na zabawki Tipi Play Baby Gym White, znanej i cenionej belgijskiej marki Childhome.

Wszystkie dzieci potrzebują i uwielbiają zabawę, niemowlęta też!  W przypadku zabawek i akcesoriów przeznaczonych dla najmłodszych pociech szczególnego znaczenia nabierają dwie podstawowe właściwości: funkcjonalność i bezpieczeństwo.

Funkcjonalność w tym wypadku oznacza dostosowanie przedmiotu do niewielkich w tym wieku możliwości motorycznych dziecka przy jednocześnie dużej potrzebie zabawy, poznawania otoczenia wszystkimi zmysłami i stymulacji rozwoju we wszystkich obszarach. Prosta i stabilna konstrukcja ramy na zabawki Tipi Play Baby Gym White pozwala na  umieszczenie dowolnych bezpiecznych i dostosowanych do wieku zawieszek na wysokości pozwalającej na swobodną zabawę również tym bobaskom, które nie potrafią jeszcze chwytać przedmiotów rączkami.

Przyglądanie się, próby uchwycenia, jak też słuchania dźwięków wydawanych przez zawieszone na ramię przedmioty to świetne ćwiczenia umiejętności ruchowych i poznawczych małego człowieka. Dodatkowo chwila zabawy dla maluszka oznacza chwilę wytchnienia i regeneracji sił dla osoby opiekującej się nim, co jest szczególnie ważne w przypadku młodych mam, zmęczonych trudami ciąży, porodu i karmienia pociech, także nocnego.

Bezwzględne bezpieczeństwo wszelkich przedmiotów rekomendowanych dla niemowląt jest absolutnym priorytetem, dlatego rama została w całości wykonana z naturalnego drewna bukowego, bez żadnych szkodliwych dodatków i spełnia wszystkie wymagane normy europejskie. Prosta i stabilna konstrukcja zapewnia niezawodność użytkowania.

Do wykonania przedmiotu nie został użyty plastik, co minimalizuje jego negatywny wpływ na środowisko.

ZABAWKI WIDOCZNE NA ZDJĘCIU NIE STANOWIĄ ZESTAWU

Dane producenta/dystrybutora

P.H. Stok ul. Drewnowska 120, 91-008 Łódź

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Childhome Rama na zabawki Tipi Play Baby Gym White

  • Producent: Childhome
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5420007146856
  • EAN: 5420007146856
  • Wymiary: 65x45x47 cm