Chińskie ćwiczenia uzdrawiające. Klucz do witalności i długowieczności

 • 9788381685269
 • 1 dzień + czas dostawy
Codzienność z większą witalnością poznaj sekrety Tradycyjnej Medycyny ChińskiejWszyscy pragniemy być zdrowi i w pełni sprawni przez całe życie. Istnieje wiele sposobów, by osiągnąć ten cel. Publikacja ta zdradzi Ci, jak można to uzyskać dzięki prostym technikom leczniczym zaczerpniętym z...

35.96 zł

-19%

44.40 zł

Dodaj do schowka

Opis

Codzienność z większą witalnością poznaj sekrety Tradycyjnej Medycyny Chińskiej
Wszyscy pragniemy być zdrowi i w pełni sprawni przez całe życie. Istnieje wiele sposobów, by osiągnąć ten cel. Publikacja ta zdradzi Ci, jak można to uzyskać dzięki prostym technikom leczniczym zaczerpniętym z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.
Minuta ćwiczeń dla zdrowia przekonaj się, że tradycyjna medycyna potrafi zdziałać cuda!
Książka zawiera 88 łatwych i nieobciążających organizm ćwiczeń inspirowanych medycyną chińską. Są one przeznaczone dla każdego niezależnie od wieku, płci czy stanu zdrowia. Wykonywane przez minutę lub dwie dziennie polepszą Twoje samopoczucie i przedłużą życie. Dodatkowo wzmocnią kondycję fizyczną i zminimalizują, a nawet odwrócą oznaki starzenia. Poszczególne ćwiczenia skupiają się na konkretnych dolegliwościach zdrowotnych i zmniejszają prawdopodobieństwo wystąpienia najpowszechniejszych urazów fizycznych. Pomogą Ci również przebrnąć przez codzienność z większą witalnością i energią. Co ważne, każde z nich wykonasz samodzielnie w domu, bez potrzeby sięgania po specjalistyczny sprzęt. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby ćwiczenia wywiedzione z medycyny chińskiej były bezpiecznie łączone z innymi medycznymi czynnościami, np. medycyną alternatywną czy konwencjonalną.
Jak zminimalizować oznaki starzenia, stosując Tradycyjną Medycynę Chińską?
Wszystkie ćwiczenia zostały szczegółowo opisane i przedstawione w formie graficznej. Są one oparte na zasadach medycyny chińskiej akupresury, Tai Chi, Qigong i jogi taoistycznej. Przy każdym z nich znajdziesz opis energetycznych i fizycznych korzyści. W książce jest również indeks, dzięki któremu łatwo dobierzesz ćwiczenia odpowiednie do Twoich dolegliwości. Pomogą Ci one wyeliminować bóle, alergie, problemy z trawieniem, bezsenność czy stres. Wzmocnią Twój układ odpornościowy, będą wspierały w walce ze skutkami wysokiego ciśnienia lub pomogą pozbyć się kłopotów z kręgosłupem. To tylko wybrane dolegliwości, w których leczenie pomóc mogą ćwiczenia inspirowane medycyną chińską.
Proste ćwiczenia dla każdego tradycyjne leczenie przynosi efekty!
Autor książki specjalizuje się w medycynie chińskiej i ziołolecznictwie. Od przeszło trzech dekad wykłada w szkołach akupunktury. Teraz dzieli się z Tobą swoim bogatym doświadczeniem, które posłużyło mu do opracowania skutecznych technik pobudzających energię życiową. Korzystając z ćwiczeń bazujących na osiągnięciach medycyny chińskiej, możesz łatwo i szybko poprawić stan swojego zdrowia.
Poznaj prostą receptę na zdrowie

 

Sprawdź „Chińskie ćwiczenia uzdrawiające” w księgarni TaniaKsiazka.pl »

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Chińskie ćwiczenia uzdrawiające. Klucz do witalności i długowieczności

 • Autor: Steven Cardoza
 • Wydawnictwo Vital
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2020
 • Ilość stron: 372
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788381685269
 • Nr wydania: 2
 • ISBN: 9788381685269
 • EAN: 9788381685269
 • Wymiary: 14.5x20.5 cm

Inni Klienci kupili również