Chmury z keczupu Outlet

Nowa powieść autorki bestsellera ?Moja siostra mieszka na kominku?! Zdobywca nagrody im. Edgara Allana Poego w kategorii ?Najlepsza powieść Young Adult?! Miłość, która rozrywa serce. Tajemnica, która spędza sen z powiek. Kłamstwa, które wszystko niszczą. Pośród tego nastoletnia Zoe, która pragnie...
14,59 * 36,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 11,06 zł

Opis

Nowa powieść autorki bestsellera ?Moja siostra mieszka na kominku?!
Zdobywca nagrody im. Edgara Allana Poego w kategorii ?Najlepsza powieść Young Adult?!

Miłość, która rozrywa serce. Tajemnica, która spędza sen z powiek. Kłamstwa, które wszystko niszczą. Pośród tego nastoletnia Zoe, która pragnie podzielić się z kimś swoim straszliwym sekretem, dlatego wysyła listy do więźnia czekającego na śmierć.

W tej powieści jest wszystko - nietypowa rodzina, miłosny trójkąt, niewyjaśniona zbrodnia i? ptasia dziewczyna. Do tego mnóstwo ciepła, humoru, dramatów i wzruszeń oraz zakończenie, które zmiażdży Ci serce.

Ta obsypana nagrodami powieść Annabel Pitcher wyróżnia się niesamowitym ładunkiem emocjonalnym, niełatwą tematyką i niespotykanym urokiem. Pochłoniesz ją w jeden wieczór, a potem nigdy już o niej nie zapomnisz.

Pierwsza powieść Annabel Pitcher, Moja siostra mieszka na kominku, zdobyła w 2011 roku nagrodę Brandford Boase Award w kategorii najlepszego debiutu wśród książek dla dzieci i młodzieży, zyskała także nominacje do takich nagród jak Dylan Thomas Prize, Galaxy British Book Awards, The Red House Children?s Book Award oraz Waterstones Children?s Book Prize.

Długo będę nosić tę historię w sobie i długo będę pamiętać to rozsadzające serce zakończenie.

Klaudyna Maciąg, kreatywa.net

Chmury z keczupu to powieść z ogromnym ładunkiem emocjonalnym i wspaniałymi bohaterami. Akcja powieści jest wartka i wciągająca, a tajemnica, którą krok po kroku zdradza Zoe budzi niepokój i chęć jak najszybszego jej rozwikłania.
Agata Sochacka, miszmasz79.blogspot.com

Polecam tę książkę nie tylko młodzieży i młodszym dorosłym, ale też dojrzałym czytelnikom. Myślę, że poruszane w książce tematy i motywy są uniwersalne, a spostrzeżenia autorki dadzą do myślenia zarówno rodzicom jak i nastolatkom.
Magdalena Piasecka, morderczynimarzen.blogspot.com

To intrygująca tajemnica oraz wzruszająca historia pierwszej miłości opowiedziana z wielkim humorem.
The Sunday Times

Annabel Pitcher stworzyła poruszającą i pełną współczucia historię, która ukazuje utratę niewinności Zoe równie pięknie jak i drogę przez jej smutek i pragnienia.
Cosmopolitan

Szczegóły - Chmury z keczupu

  • Autor: Annabel Pitcher
  • Wydawnictwo Papierowy Księżyc
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2018
  • Ilość stron: 352
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 978836556842733
  • ISBN: 9788365568427
  • EAN: 978836556842733
  • Wymiary: 12.0x19.5x2.5 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Odkryj radość z ogrodnictwa >>