Choinka. Świąteczne kolorowanki

Chcielibyśmy poinformować, że w naszym sklepie internetowym nie ma jeszcze opisu produktu Choinka. Świąteczne kolorowanki. Pracujemy intensywnie nad uzupełnieniem opisu Choinka. Świąteczne kolorowanki i jak najszybszym udostępnieniem go na stronie sklepu. Przepraszamy za wszelkie niedogodności...
6,50 * 9,49 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,99 zł

Opis

Chcielibyśmy poinformować, że w naszym sklepie internetowym nie ma jeszcze opisu produktu Choinka. Świąteczne kolorowanki. Pracujemy intensywnie nad uzupełnieniem opisu Choinka. Świąteczne kolorowanki i jak najszybszym udostępnieniem go na stronie sklepu. Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z brakiem pełnej informacji o produkcie. Jeśli mają Państwo jakieś pytania lub wątpliwości dotyczące produktu, zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta. Dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość.

Książeczka "Świąteczne kolorowanki. Choinka" jest opracowaniem zbiorowym, więc do przygotowywania treści zaangażowanych było kilka osób.

Sprezentuj maluchowi książeczkę "Świąteczne kolorowanki. Choinka". Należy ona do kategorii ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na wyśmienitą zabawę, która w dodatku pozytywnie wpłynie na rozwijanie wiedzy o kolorach i kształtach. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, gdyż wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Pomoże też redukować stres i poprawić samopoczucie.

Książkę wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest lekka, wyruszając na zewnątrz, bez przeszkód można ją spakować dziecku do plecaka.

"Świąteczne kolorowanki. Choinka" udostępniło Wydawnictwo DRAGON /TROY - DYSTRYBUCJA/. Jeśli ta książeczka spodoba się maluchowi, to sprawdź także pozostałe publikacje od tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób pieniędzy jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę książkę.