Ciekawi świata. Język polski 6. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa

Zeszyt ćwiczeń zawiera treści skorelowane z podręcznikiem, określone w podstawie programowej. Zawarte w nim ćwiczenia zostały dostosowane do zróżnicowanych możliwości uczniów i dobrane z myślą o wykorzystaniu różnorodnych metod kształcenia.
19,60

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 17,35 zł

Opis

Zeszyt ćwiczeń zawiera treści skorelowane z podręcznikiem, określone w podstawie programowej. Zawarte w nim ćwiczenia zostały dostosowane do zróżnicowanych możliwości uczniów i dobrane z myślą o wykorzystaniu różnorodnych metod kształcenia.

FAQ

Sprawdź sekcję pytania i odpowiedzi

Kto napisał "Ciekawi świata. Język polski 6. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa"?
Aleksander Rawicz jest autorem tej książki.
Jest autorem paru podręczników, ale te treści są bardzo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają wyższe stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Czy wiesz, że niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele materiałów edukacyjnych, skupiając się na zgłębianiu dziedziny nauczania. Wynikać to może przykładowo z włożenia dużego wysyłku w proces pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie wiedzy, a także doświadczenia, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
Pomoc naukowa "Ciekawi świata. Język polski 6. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa" została wydana przez Wydawnictwo Operon.


Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
By zwiększyć prawdopodobieństwo udanych zakupów książek szkolnych:
1. Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj na tytuł, autora, wydawnictwo.
3. Upewnij się, że wymienione szczegóły znajdują się w opisie kupowanego produktu.


Kilka słów o wydawnictwie tego podręcznika szkolnego:
Wydawnictwo pedagogiczne Operon to wydawca, który specjalizuje się w dostarczaniu publikacji, dotyczących wszystkich poziomów rozwoju - od wczesnej edukacji szkolnej aż do poziomu szkół ponadpodstawowych. Produkuje książki pozwalające przygotować się do testów końcowych, które są zgodne z bieżącą podstawą programową i przygotowane w konsultacji z MEN. Książki są urozmaicone pomocami naukowymi i materiałami multimedialnymi, które można kupić w pakietach lub oddzielnie. To wszechstronne i holistyczne podejście do edukacji powoduje, iż wydawnictwo Operon jest godnym zaufania partnerem zarówno dla uczniów, nauczycieli oraz rodziców.

Do której serii podręczników należy "Ciekawi świata. Język polski 6. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa"?
Tytuł ten jest częścią serii "Ciekawi świata".
Podobnie jak pozostałe tytuły z tego cyklu, podręcznik został stworzony celem zapewnienia uczniom kompleksowych materiałów edukacyjnych, których uważna lektura wspomoże rozwój umiejętności i wiedzy w sposób uporządkowany i logiczny.


Do której klasy i na jakim stopniu nauki jest potrzebny ten podręcznik?
Książka jest przeznaczona dla uczniów klas SP 6. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, pamiętaj, aby dobrać podręcznik pasujący do poziomu edukacji, na którym obecnie jest uczeń.

Do którego przedmiotu odnosi się ta publikacja?
Podręcznik został opracowany do nauki konkretnego przedmiotu: język polski.


Co, oprócz podręczników, należy kupić na kolejny rok szkolny?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zdobyciu zeszytów! Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które cieszą jego oko, np. piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie przybory i inne artykuły szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że z pewnością znajdziesz coś inspirującego.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, przeczytasz tutaj.


Szczegóły - Ciekawi świata. Język polski 6. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Odkryj radość z ogrodnictwa >>