Ciekawi świata. Przyroda. Część 3. Biologia. Przedmiot uzupełniający. Podręcznik. Szkoły ponadgimnazjalne Outlet

Przyroda to zupełnie nowy przedmiot w szkole ponadgimnazjalnej. Jest on uzupełniający i obowiązkowy dla uczniów, którzy nie wybrali żadnego przedmiotu przyrodniczego (biologia, geografia, fizyka, chemia) na poziomie rozszerzonym. Podręcznik składa się z 24 tematów podzielonych na trzy główne...
15,67 * 25,80 zł
*cena detaliczna

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 12,90 zł

Opis

Przyroda to zupełnie nowy przedmiot w szkole ponadgimnazjalnej. Jest on uzupełniający i obowiązkowy dla uczniów, którzy nie wybrali żadnego przedmiotu przyrodniczego (biologia, geografia, fizyka, chemia) na poziomie rozszerzonym. Podręcznik składa się z 24 tematów podzielonych na trzy główne zagadnienia tematyczne: „Nauka i świat”, „Nauka i technologia”, „Nauka wokół nas”. Różnorodność i interdyscyplinarność wątków umożliwiają łączenie wiedzy z różnych dziedzin oraz pomagają w prawidłowym interpretowaniu zjawisk przyrodniczych. Podręcznik zawiera liczne tabele, schematy, dodatkowe informacje i ilustracje, które wraz z podpisami ułatwiają zrozumienie prezentowanych treści. Na końcu każdego tematu zostały zamieszczone podsumowania najważniejszych wiadomości oraz ciekawe zadania aktywizujące i problemowe.

FAQ

Sprawdź FAQ

Kto jest autorem "Ciekawi świata. Przyroda. Część 3. Biologia. Przedmiot uzupełniający. Podręcznik. Szkoły ponadgimnazjalne"?
Agata Duda, Jolanta Holeczek to autorzy tej książki.
Są autorami niewielu podręczników, ale są one wartościowe. Często autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 materiałów szkolnych, skupiając się na eksploracji dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Pozycja "Ciekawi świata. Przyroda. Część 3. Biologia. Przedmiot uzupełniający. Podręcznik. Szkoły ponadgimnazjalne" została wydana przez Wydawnictwo Operon.


Jak się upewnić, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
By dokonać udanych zakupów książek do szkoły:
1. Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj zgodność tytułu, autorów, wydawnictwa.
3. Upewnij się, że wymienione informacje znajdują się w opisie opisywanego produktu.


Do jakiej serii podręczników szkolnych należy "Ciekawi świata. Przyroda. Część 3. Biologia. Przedmiot uzupełniający. Podręcznik. Szkoły ponadgimnazjalne"?
Tytuł należy do serii edukacyjnej "Ciekawi świata".
Wzorem pozostałych tytułów z tego cyklu, podręcznik został stworzony w celu zapewnienia uczniom kompleksowych materiałów dydaktycznych, które umożliwią im rozwijanie umiejętności i wiedzy w sposób uporządkowany i logiczny.


Która to jest część książki?
To wydanie stanowi 3 część.


Informacje o wydawcy opisywanego podręcznika:
Wydawnictwo pedagogiczne Operon to podmiot, który specjalizuje się w dostarczaniu publikacji, obejmujących wszystkie poziomy rozwoju - od początkowej edukacji szkolnej do szkół ponadpodstawowych. Publikuje książki przygotowujące do egzaminów końcowych, które są zgodne z najnowszą podstawą programową i opracowane we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej. Arkusze są wzbogacone wieloma pomocami naukowymi i plikami multimedialnymi, które można kupić w pakietach lub oddzielnie. Takie wszechstronne i kompleksowe podejście do nauczania powoduje, iż wydawnictwo Operon jest godnym zaufania partnerem dla uczniów, nauczycieli a także rodziców.

W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zakupie odpowiednich zeszytów! Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które mu się podobają, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem czy plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę weselej. Sprawdź, jakie wyposażenie do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z pewnością znajdziesz coś interesującego.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - Ciekawi świata. Przyroda. Część 3. Biologia. Przedmiot uzupełniający. Podręcznik. Szkoły ponadgimnazjalne

  • Autorzy: Agata Duda, Jolanta Holeczek
  • Wydawnictwo Operon
  • Seria Ciekawi Świata
  • Oprawa: Miękka
  • Ilość stron: 136
  • Format: 23.5 x 16.5
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 978837879095233
  • Język: polski
  • ISBN: 9788378790952

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>