Ciężarówka Volvo 9463 Outlet

  • Polesie
  • 481034400946333
Patrząc na zdjęcia zabawek z serii Volvo od firmy Polesie nie można oprzeć się wrażeniu, że wyglądają jak prawdziwe ciężarówki. W rzeczywistości te miniatury popularnych pojazdów budowlanych są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Są trwałe i bezpieczne podczas użytkowania. Wykonane niezwykle...

23.10 zł

-40%

38.50 zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Patrząc na zdjęcia zabawek z serii Volvo od firmy Polesie nie można oprzeć się wrażeniu, że wyglądają jak prawdziwe ciężarówki. W rzeczywistości te miniatury popularnych pojazdów budowlanych są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Są trwałe i bezpieczne podczas użytkowania. Wykonane niezwykle precyzyjnie. Z pewnością przyniosą wiele radości naszym pociechom, a rodziców nie będzie opuszczać poczucie dobrze wydanych pieniędzy.
Samochód z burtami Volvo to duża ciężarówka wyposażona w szerokie koła połączone metalowymi osiami. Ich struktura nie jest gładka, co ułatwia jazdę po nierównych powierzchniach. Naczepa wyposażona jest w otwierane burty. Kabina kierowcy jest oszklona. Użyto w tym celu grubego, przezroczystego plastiku. Dodatkowo do zestawu dołączono wywrotkę Mrówkę. Kontener umieszczony na jej naczepie posiada uchwyt ułatwiający podnoszenie i opuszczanie go. W kabinie kierowcy jest sporo miejsca dla figurki ulubionego bohatera.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Ciężarówka Volvo 9463 Polesie

  • Producent: Polesie
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 481034400946333
  • EAN: 481034400946333
  • Wymiary: 45.0x19.5x23 cm