Cif Max Power Mleczko z wybielaczem Citrus Harmony 1 kg

Dzięki formulacji z wybielaczem, mleczko Cif Max Power zapewnia potrójną moc działania: dogłębniej, szybciej, bardziej lśniąco. Przenika i usuwa najbardziej uciążliwy brud, taki jak zaschnięty tłuszcz, przypalone jedzenie, kamień w łazience i inne plamy. dogłębniej*, szybciej*, bardziej lśniąco*....

13.99 zł

-7%

14.99 zł

Cena za kg : 13.98zł

Dodaj do schowka

Opis

Dzięki formulacji z wybielaczem, mleczko Cif Max Power zapewnia potrójną moc działania: dogłębniej, szybciej, bardziej lśniąco. Przenika i usuwa najbardziej uciążliwy brud, taki jak zaschnięty tłuszcz, przypalone jedzenie, kamień w łazience i inne plamy.

  • dogłębniej*,
  • szybciej*,
  • bardziej lśniąco*.

*w porównaniu do mleczek Cif bez wybielacza

Składniki - Cif Max Power Mleczko z wybielaczem Citrus Harmony 1 kg

<5% anionowe środki powierzchniowo czynne, związki wybielające na bazie chloru, niejonowe środki powierzchniowo czynne, mydło, kompozycja zapachowa.

Sposób przygotowania i przechowywania

Przeczytaj zalecenia przed użyciem. Nanieść na wilgotną ściereczkę lub bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię. Po wyczyszczeniu dokładnie spłukać.

Zalecenia:

Nie używać na linoleum, tekstyliach, przedmiotach ze skóry, unikać przedłużonego kontaktu z powierzchniami drewnianymi, malowanymi i aluminium.

Na powierzchniach i materiałach delikatnych, niestandardowych, malowanych i aluminium, przetestować na mało widocznej powierzchni, natychmiast po użyciu spłukać. Unikać silnego szorowania.

Przechowywać w temperaturze otoczenia.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Cif Max Power Mleczko z wybielaczem Citrus Harmony. Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Działa drażniąco na skórę. Zawiera: Sodium C12-13 Pareth Sulfate, Sodium Hypochlorite, Sodium hydroxide.

Uwaga! Nie stosować razem z innymi produktami. Może wydzielać niebezpieczne gazy (chlor). Chronić przed dziećmi. Stosować ochronę oczu/ochronę twarzy.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ NA SKÓRĘ: Umyć dużą ilością wody.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Cif Max Power Mleczko z wybielaczem Citrus Harmony 1 kg

  • Producent: Cif
  • Kod producenta: 416037 CIF
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8710447416037
  • EAN: 8710447416037
  • Wymiary: 27.9 x 9 x 5.4 cm