Cif Mleczko z mikrokryształkami do czyszczenia Cream Lemon 540 g

 • Cif
 • 8710908808838
Mleczko Cif z mikrokryształkami – Najlepsza formuła mleczka Cif. Usuwa 100% większości spotykanych domowych zabrudzeń dla 100% pięknie czystych powierzchni, łatwiej niż kiedykolwiek. Mleczko wnika i usuwa całkowicie najbardziej oporny brud jak: przypieczony tłuszcz, przypalone jedzenie, plamy z...
11,99 * 21,59 zł
Cena za kg : 22.2zł
*cena detaliczna

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 11,99 zł

Opis

Mleczko Cif z mikrokryształkami – Najlepsza formuła mleczka Cif. Usuwa 100% większości spotykanych domowych zabrudzeń dla 100% pięknie czystych powierzchni, łatwiej niż kiedykolwiek. Mleczko wnika i usuwa całkowicie najbardziej oporny brud jak: przypieczony tłuszcz, przypalone jedzenie, plamy z kamienia w łazience; jego nowa konsystencja wymaga mniej spłukiwania, dlatego możesz cieszyć się perfekcyjną lśniącą czystością już teraz.

 • mniej spłukiwania, ta sama moc czyszczenia*
 • usuwa 100% zabrudzeń**
 • 100% lśniącej czystości

* w porównaniu do poprzedniej formuły mleczka Cif
** przetestowany na modelowych zabrudzeniach i powierzchniach w kuchni i w łazience

Szczegóły - Cif Mleczko z mikrokryształkami do czyszczenia Cream Lemon 540 g

 • Producent: Cif
 • Kod producenta: 421046 CIF
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 8710908808838
 • EAN: 8710908808838
 • Wymiary: 26 x 7.1 x 4.6 cm

Składniki - Cif Mleczko z mikrokryształkami do czyszczenia Cream Lemon 540 g

<5% anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne, mydło, kompozycja zapachowa, Limonene, Benzisothiazolinone, Linalool, Geraniol.

Sposób przygotowania i przechowywania

Przeczytaj zalecenia przed użyciem. Nanieść na wilgotną ściereczkę lub bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię. Po wyczyszczeniu dokładnie spłukać.

Zalecenia: Mleczko do czyszczenia powierzchni twardych. Nie połykać. Nie używać na linoleum, tekstyliach, dywanach, przedmiotach ze skóry, literach i symbolach urządzeń, unikać przedłużonego kontaktu z powierzchniami malowanymi i aluminium. Na powierzchniach i materiałach delikatnych, niestandardowych, malowanych, plastiku i aluminium, przetestować na mało widocznej powierzchni, natychmiast po użyciu spłukać. Unikać silnego szorowania.

Przechowywać w temperaturze otoczenia.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Cif Mleczko z mikrokryształkami Lemon. Działa drażniąco na oczy. Zawiera Benzisothiazolinone. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywaniu się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Informacja alergenna

Benzisothiazolinone.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
To się opłaca! Zestawy do domu >>