Cif Spray do czyszczenia łazienki Nature`s Recipe 750 ml

Spray do łazienki, przeciw kamieniowi, receptura inspirowana naturą. Produkty Cif już od 50 lat czyszczą nie niszcząc powierzchni. Tym razem połączyliśmy naszą ekspertyzę z siłą tradycyjnych składników czyszczących, takich jak ocet. Rezultat? Zaczerpnięta z natury unikatowa linia niesamowicie...

14.99 zł

Cena za L : 19.99zł

Dodaj do schowka

Opis

Spray do łazienki, przeciw kamieniowi, receptura inspirowana naturą. Produkty Cif już od 50 lat czyszczą nie niszcząc powierzchni. Tym razem połączyliśmy naszą ekspertyzę z siłą tradycyjnych składników czyszczących, takich jak ocet.

Rezultat?

Zaczerpnięta z natury unikatowa linia niesamowicie skutecznych sprayów. Cif Receptura inspirowana naturą Łazienka, spray przeciw kamieniowi zawiera naturalny ocet. Skutecznie usuwa kamień i inne zabrudzenia dzięki składnikom usuwającym kamień w 100% pochodzenia naturalnego*. Wyprodukowano w fabryce działającej w sposób etyczny i zrównoważony.

* Dotyczy składników odpowiadających za usuwanie kamienia.

Składniki - Cif Spray do czyszczenia łazienki Nature`s Recipe 750 ml

<5%: anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa, Limonene, Linalool, Benzisothiazolinone, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

Sposób przygotowania i przechowywania

  1. Spryskaj powierzchnię.
  2. Pozostaw na kilka sekund.
  3. Wytrzyj suchą ściereczką.

Nie używaj na malowanych powierzchniach, linoleum, porowatych powierzchniach takich jak marmur. Wytrzyj natychmiast po używaniu na plastiku, żeby uniknąć zniszczenia powierzchni. Zawsze po użyciu umyj dokładnie ręce. Na delikatnych powierzchniach i materiałach, na nowych, nietypowych, malowanych powierzchniach i aluminium: wypróbuj w mało widocznym miejscu i natychmiast spłucz wodą.

Przechowywać w temperaturze otoczenia.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Uwaga: Chronić przed dziećmi. Unikać kontaktu z oczami.

W przypadku dostania się do oczu, ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Nie wdychać pyłu ani mgły. Zawiera: Benzisothiazolinone, Methylchloroisothiazolinone: Methylisothiazolinone (3:1). Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Informacja alergenna

Benzisothiazolinone, Methylchloroisothiazolinone: Methylisothiazolinone (3:1).

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Cif Spray do czyszczenia łazienki Nature`s Recipe 750 ml

  • Producent: Cif
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8717163730225
  • EAN: 8717163730225
  • Wymiary: 28.8 x 10.8 x 6 cm