Cillit Bang Żel do udrażniania rur Turbo Formuła 1 l

Cillit Bang Żel do udrażniania rur z turbo formułą szybko i skutecznie rozpuszcza ciężkie zatory łazienkowe i kuchenne nawet w 5 minut*. Gęsty żel rozpuszcza substancje organiczne takie jak: włosy, osady z mydła i tłuszcz. Nie posiada zapachu amoniaku i jest bezpieczny dla rur**. *produkt usuwa...
19,99 * 21,99 zł
Cena za L : 19.99zł
*cena detaliczna

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 21,99 zł

Opis

Cillit Bang Żel do udrażniania rur z turbo formułą szybko i skutecznie rozpuszcza ciężkie zatory łazienkowe i kuchenne nawet w 5 minut*. Gęsty żel rozpuszcza substancje organiczne takie jak: włosy, osady z mydła i tłuszcz. Nie posiada zapachu amoniaku i jest bezpieczny dla rur**.

*produkt usuwa zatory łazienkowe w ciągu 5 minut, zaś zatory kuchenne w 30 minut

**przy użyciu produktu raz na miesiąc przez 20 lat

Szczegóły - Cillit Bang Żel do udrażniania rur Turbo Formuła 1 l

  • Producent: Cillit Bang
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5908252004560
  • EAN: 5908252004560
  • Wymiary: 29 x 6.5 x 9 cm

Składniki - Cillit Bang Żel do udrażniania rur Turbo Formuła 1 l

5-15 %: związki wybielające na bazie chloru, <5 %: niejonowe i anionowe środki powierzchniowo czynne, substancja dezynfekująca.

Sposób przygotowania i przechowywania

Aby otworzyć nakrętkę zabezpieczającą: należy postawić butelkę pionowo i mocno ją przytrzymać, nie ściskając. Drugą ręką wcisnąć nakrętkę i jednocześnie przekręcić. W celu usunięcia zatoru wlać połowę butelki (ok. 500 ml) do odpływu, nawet przy stojącej wodzie. Pozostawić produkt na 5 min. W przypadku trudnych do usunięcia zatorów pozostaw produkt na całą noc. Wypłucz dużą ilością wody przez min. 15 minut. W celu uniknięcia tworzenia się zatorów używaj regularnie 1/4 butelki (ok. 250 ml) i pozostaw na 5 minut. Wypłucz dużą ilością wody. Nie dodawać do gotującej się wody i innych produktów, nawet tego samego przeznaczenia. Po użyciu dobrze zamknąć. Nie czekaj z użyciem produktu do momentu całkowitego zatkania przepływu. Nie używaj z aluminium. Ten produkt nie jest przeznaczony do dezynfekcji. Świeży produkt zapewnia najlepsze rezultaty. Przechowywać w temperaturze otoczenia.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Niebezpieczeństwo. Zawiera podchloryn sodu, wodorotlenek sodu. Może powodować korozję metali. Powoduje poważne oparzenia skóry oraz uszkodzenia oczu. Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Nie wdychać dymu. Dokładnie umyć ręce po użyciu. Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ (lub z włosami): Natychmiast zdjąć całą zanieczyszczoną odzież. Spłukać skórę pod strumieniem wody. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO DRÓG ODDECHOWYCH: Wyprowadzić lub wynieść poszkodowanego na świeże powietrze i zapewnić mu warunki do swobodnego oddychania. Przechowywać pod zamknięciem. Zawartość /pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami. UWAGA! Nie stosować razem z innymi produktami. Może wydzielać niebezpieczne gazy (chlor).

Dane producenta/dystrybutora

RB (Hygiene Home) Poland Sp. z o.o., ul. Okunin 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>