Cisowianka Perlage Naturalna woda mineralna musująca 700 ml

Naturalna woda mineralna wysokonasycona dwutlenkiem węgla średniozmineralizowana odpowiednia dla diety ubogiej w sód napowietrzana i filtrowana Nazwa ujęcia: Cisowianka; Drzewce k. Nałęczowa

2.39

Cena za L : 3.41zł

Dodaj do schowka

Opis

Cisowianka Perlage Naturalna to wyjątkowa woda musująca, która świetnie ugasi nasze pragnienie i uzupełni cenne elektrolity w naszym organizmie. Jej wyjątkowy skład sprawia, że idealnie nawadnia nasz organizm w letnie, upalne dni. Warto spróbować naturalnego orzeźwienia, które oferuje Perlage Naturalna.

Woda Perlage Naturalna dostarcza naszemu organizmowi takie elektrolity, jak magnez, wodorowęglany oraz wapń - elektrolity te są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Woda Perlage Naturalna to świetna alternatywa dla słodzonych napojów, gdyż nie zawiera kalorii, nie ma w swoim składzie cukru czy tłuszczów. Jest pozbawiona takich substancji, jak konserwanty czy sztuczne barwniki. Jest filtrowana i napowietrzana. Perlage Naturalna należy do wód średniozmineralizowanych.

Stopień mineralizacji Perlage Naturalnej wynosi 742 mg/l. Warto zauważyć, że jej skład mineralny jest odpowiednio zrównoważony i dopasowany do diety każdego z nas.

Opakowanie, w którym znajduje się woda Perlage, jest bardzo poręczne. Jego objętość wynosi 700 ml, co sprawia, że butelka tej wody świetnie sprawdzi się na wycieczce, w pracy czy szkole. Ze względu na większą objętość na pewno nie zabraknie nam wody w chwili, gdy dopadnie nas pragnienie.

Składniki - Cisowianka Perlage Naturalna woda mineralna musująca 700 ml

Naturalna woda mineralna, dwutlenek węgla pochodzenia naturalnego

Ogólna mineralizacja (mg/l) 742

Wartości odżywcze

  • Wartość energetyczna (kJ i kcal)/ % GDA 0/0
  • Tłuszcz (g)/% 0/0
  • w tym: kw. tł. nasycone (g)/% 0/0
  • Węglowodany (g)/% 0/0
  • Cukry (g)/% 0/0
  • Białko (g)/% 0/0
  • Sól (g)/% 0/0

Główne składniki mineralne (mg/l) Ca2+ 130,3; Mg2+ 21,9; Na+ 11; HCO3- 539,1; SiO2 22,1;

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w temperaturze otoczenia w suchym miejscu.

Dane producenta/dystrybutora

Nałęczów Zdrój S.A. Drzewce 35,24-150 Nałęczów

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Cisowianka Perlage Naturalna woda mineralna musująca 700 ml

Inni Klienci kupili również