CLARESA_Rubber Base baza do lakieru hybrydowego 6 5 g

  • Claresa
  • 5906750236322
  • 3 dni
Bazy Rubber Base to bazy kauczukowe o średnio-gęstej konsystencji. Przeznaczone w szczególności do łamliwych, kruchych, problematycznych paznokci. Znacznie zwiększa przyczepność do naturalnej płytki paznokcia. Odpowiednia konsystencja sprawia, że baza nie wylewa się na skórki, a jej aplikacja i...

15.46 zł

Cena za kg : 3092zł

Dodaj do schowka

Opis

Bazy Rubber Base to bazy kauczukowe o średnio-gęstej konsystencji. Przeznaczone w szczególności do łamliwych, kruchych, problematycznych paznokci. Znacznie zwiększa przyczepność do naturalnej płytki paznokcia. Odpowiednia konsystencja sprawia, że baza nie wylewa się na skórki, a jej aplikacja i modelowanie kształtu paznokcia jest łatwe i przyjemne. Dzięki swojej elastyczności zwiększa przyczepność do naturalnej płytki paznokcia.

- Można zastosować jak standardową bazę pod hybrydę, nadbudować uszkodzony paznokieć, wyrównać wszelkie nierówności płytki oraz wyrównać koloryt.
- Idealnie nadaje się do przedłużenia płytki do 3 mm.
- Łatwo ją usunąć za pomocą Removera.
- Występuje w 11 różnych odcieniach!

Sposób użycia: Stosować jak standardową bazę hybrydową. W zależności od stanu paznokcia, rozprowadzić 1 lub 2 warstwy bazy na płytce i każdą z nich utwardzić 30-60 sek. w lampie LED/ UV. Posiada warstwę dyspersyjną.

Trwałość nawet do 4 tygodni!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - CLARESA_Rubber Base baza do lakieru hybrydowego 6 5 g

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5906750236322