Clavier ProHybrid Base Coat baza do lakierów hybrydowych 7.5 ml

  • Clavier
  • 5904378562687
  • 4 dni
Dzięki Lakierom Hybrydowym Clavier ProHybrid nadasz swoim paznokciom intensywny kolor i długotrwały połysk. Średnio-gęsta konsystencja lakierów hybrydowych Clavier ProHybrid zapewnia łatwą aplikację. Innowacyjna formuła żelowego lakieru to połączenie tego, co najlepsze w żelach i klasycznych...

12.04 zł

Cena za L : 1720zł

Dodaj do schowka

Opis

Dzięki Lakierom Hybrydowym Clavier ProHybrid nadasz swoim paznokciom intensywny kolor i długotrwały połysk. Średnio-gęsta konsystencja lakierów hybrydowych Clavier ProHybrid zapewnia łatwą aplikację. Innowacyjna formuła żelowego lakieru to połączenie tego, co najlepsze w żelach i klasycznych lakierach. Idealna alternatywa dla podatnych na odpryskiwanie standardowych lakierów, tipsów czy akryli. Znajdź swój ulubiony kolor Clavier ProHybrid i ciesz się pięknymi paznokciami i trwałym manicure nawet do 3 tygodni.

Baza do Lakierów Hybrydowych ProHybrid jest przeznaczona do każdego rodzaju paznokci, także tych mocno osłabionych. Sprawi, że płytka paznokcia będzie utwardzona, a każda stylizacja hybrydowa utrzyma się naprawdę długo. Utwardza się w lampie UV ok. 2 minut, a lampie LED i lampie UV/LED ok. 30 sekund.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Clavier ProHybrid Base Coat baza do lakierów hybrydowych 7.5 ml

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5904378562687