Cleo i Cuquin. Nowa kolekcja bajek Outlet

5 zabawnych, a przy tym wciągających opowieści o przygodach Cleo, Cuquina i całej reszty sympatycznego rodzeństwa! Opowiadania zostały napisane na podstawie odcinków serialu Cleo i Cuquin i są ilustrowane oryginalnymi klatkami z animacji. Dołącz do swych ulubionych bohaterów i przeżyj wraz z nimi...
20,55 * 34,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 19,79 zł

Opis

5 zabawnych, a przy tym wciągających opowieści o przygodach Cleo, Cuquina i całej reszty sympatycznego rodzeństwa! Opowiadania zostały napisane na podstawie odcinków serialu Cleo i Cuquin i są ilustrowane oryginalnymi klatkami z animacji. Dołącz do swych ulubionych bohaterów i przeżyj wraz z nimi polowanie na ukrytego w krzakach pomidorów ducha. Sprawdź, czym się zakończył spektakl baletowy w domu Cleo i Cuquina, przekonaj się, czy dzieciaki odnalazły zaginionego królika melomana i poznaj kolejne pomysły Cleo, która codziennie marzy o wykonywaniu w dorosłym życiu innego zawodu.

Opowiadania w tym zbiorze są napisane prostym, zrozumiałym dla maluchów językiem, a ich treść jest bezpieczna dla młodych odbiorców. Duże litery i niewielka ilość tekstu pozwolą na samodzielne czytanie dzieciom, które zdobyły już tę umiejętność. Krótkie opowieści to także wyśmienita propozycja do wspólnej lektury przed snem, w podróży albo na miły początek nowego dnia!

Książeczka "Cleo i Cuquin. Nowa kolekcja bajek" jest opracowaniem zbiorowym, więc nad przygotowaniem treści pracowało kilka osób.

"Cleo i Cuquin. Nowa kolekcja bajek" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej publikacji to gwarancja doskonałej zabawy. Krótka forma to doskonały pomysł, by kilkuletnie dziecko utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma same zalety i ułatwia rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wzmacnia zdolność łączenia faktów i rozwiązywania problemów w prawdziwym życiu.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie z przedszkolakiem daje mu doskonałą okazję do ćwiczenia i trenowania umiejętności mówienia. Rozmawianie z dorosłym o bohaterach pozytywnie wpływa na jego rozwój.
  • Czytanie to doskonała zabawa dla dziecka i rodzica. Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Książka ma twardą oprawę, która zapewnia jej znacznie lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki czemu znacznie trudniej będzie ją zniszczyć.

Jeśli po przeczytaniu książeczki, Twoje dziecko będzie chciało poznać więcej perypetii bohaterów tej serii, nie zastanawiaj się - sprawdź także następne bajki z cyklu "Bajeczna".

Jest to średniej długości publikacja - jej długość to 128 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Cleo i Cuquin. Nowa kolekcja bajek" udostępniło Wydawnictwo HarperKids. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała maluchowi, to wybierz też pozostałe publikacje od tego wydawcy.