Cleo i Cuquin. Wodne kolorowanie Outlet

Ta książka to zaproszenie do niezwykłej przygody w odkrywanie barw i świetna alternatywa dla tradycyjnych kolorowanek. Aby pokolorować osiem prostych ilustracji z Cleo, Cuquinem i resztą sympatycznego rodzeństwa znanego z serialu Cleo i Cuquin, potrzeba tylko czystej wody i pędzla. Dzięki...
5,00 * 9,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,00 zł

Opis

Ta książka to zaproszenie do niezwykłej przygody w odkrywanie barw i świetna alternatywa dla tradycyjnych kolorowanek.

Aby pokolorować osiem prostych ilustracji z Cleo, Cuquinem i resztą sympatycznego rodzeństwa znanego z serialu Cleo i Cuquin, potrzeba tylko czystej wody i pędzla. Dzięki specjalnej technologii druku, gdy papier zostanie zwilżony, na pokrytych czarnymi kropkami polach pojawią się kolory! Maluch może zgadywać, jakie barwy ukryte są na kolejnych fragmentach ilustracji, a gdy praca wyschnie – uzupełnić ją kredkami, papierem kolorowym czy metalicznymi mazakami. Malowanie czystą wodą pomoże dzieciom nauczyć się operować pędzelkiem, zanim w ruch pójdą klasyczne farby. Kształtuje sprawność manualną młodego artysty i jego wrażliwość na kolory. Ten rodzaj aktywności pozwala również zaoszczędzić czas rodzica – sprzątanie po zabawie jest znacznie mniej uciążliwe niż w przypadku klasycznych farb!

Książeczka "Cleo i Cuquin. Wodne kolorowanie" to praca zbiorowa, więc za napisanie treści odpowiedzialnych jest kilka osób.

"Cleo i Cuquin. Wodne kolorowanie" to publikacja z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tego działu dają dzieciom możliwość twórczego działania oraz ćwiczą motorykę. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, gdyż wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Może też redukować stres i poprawiać nastrój.

Książkę wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży za dużo, wyruszając na pozadomową przygodę, bez przeszkód można ją spakować dziecku do plecaka lub torby.

"Cleo i Cuquin. Wodne kolorowanie" opublikowało Wydawnictwo HarperKids. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała małemu człowiekowi, to sprawdź również inne publikacje tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób pieniędzy jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę książkę.