Clin ProNature Płyn do mycia szyb 500 ml

 • Clin
 • 9000101369298
Promocja:
Sprzątanie domu
Clin ProNature pozwala cieszyć się idealnie czystymi i lśniącymi szybami przy jednoczesnej trosce o środowisko. Clin ProNature posiada certyfikat Ecolabel i zawiera aż 99,9% składników pochodzenia naturalnego, a jego butelka wykonana jest w 100% z rPET i nadaje się do ponownego przetworzenia. Zrób...

9.99

Cena za L : 19.98zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Płyn do mycia szyb ProNature od CLIN to idealny środek czyszczący, dzięki któremu okna w Twoim domu będą czyste jak nigdy wcześniej. W trosce o środowisko naukowcy marki CLIN skomponowali tę idealną formułę czyszczącą, która aż w 99,9% zawiera składniki pochodzenia naturalnego. Dodatkowo opakowanie CLIN ProNature w 100% wykonane jest z materiału rPET, co pozwala na jego ponowne przetworzenie. Idealna propozycja zarówno dla fanów czystości, jak i zwolenników dbania o ekologię. Dbałość o skład i użyte materiały nagrodzono certyfikatem Ecolabel.

Czym charakteryzuje się płyn do mycia szyb ProNature od CLIN?

 • ochrania środowisko (składniki w 99,9% pochodzenia naturalnego),
 • doskonale usuwa bród i zanieczyszczenia z okien,
 • nie pozostawia szarych smug,
 • świeży zapach pozostawia długotrwałe uczucie świeżości,
 • dołączony dyfuzor ułatwia dozowanie produktu.

Zmiana tradycyjnego środka czyszczącego na płyn do mycia szyb ProNature od CLIN to nie tylko ukłon w stronę natury, ale też idealny sposób na zachowanie czystości w Twoim domu. Stosowanie tego produktu pozwoli na zachowanie okien w czystym i lśniącym stanie, dzięki czemu nawet w pochmurne dni zachwycać będą swoją przejrzystością. Formuła, dzięki swej wysokiej wydajności, starczy na niejedno mycie i poradzi sobie nie tylko z typowymi zabrudzeniami, ale nawet z najbardziej uciążliwymi plamami, również tymi o tłustym pochodzeniu.

Płyn do mycia szyb ProNature od CLIN to idealne połączenie dbałości o czystość i troski o naszą planetę w twoim domu.

Składniki - Clin ProNature Płyn do mycia szyb 500 ml

Kompozycja zapachowa

Sposób przygotowania i przechowywania

Spryskaj mytą powierzchnię i wytrzyj suchą ściereczką. Uwaga! W przypadku delikatnych powierzchni (surowe drewno, skóra) działanie najpierw sprawdzić na mało widocznym miejscu. W przypadku czyszczenia monitorów plazmowych i LCD, stosować się do zaleceń ich producentów. Przechowywać w temperaturze otoczenia.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Płyn do mycia powierzchni szklanych. Chronić przed dziećmi. Unikać wdychania pyłu/dymu/gazu/mgły/par/rozpylonej cieczy. Stosować wyłącznie na zewnątrz lub w dobrze wentylowanym pomieszczeniu.

Dane producenta/dystrybutora

Henkel Polska Sp. z o.o., ul. Domaniewska 41, 02-672 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Clin ProNature Płyn do mycia szyb 500 ml

 • Producent: Clin
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9000101369298
 • EAN: 9000101369298
 • Wymiary: 25.6 x 10.7 x 5.5 cm

Inni Klienci kupili również