NOWOŚĆ Close Ochraniacz na fotelik samochodowy, Toucan

Close Ochraniacz na fotelik samochodowy, Toucan

Ochraniacz, który osłoni siedzisko fotelika samochodowego przed zbyt szybkim i nadmiernym zabrudzeniem. Podwyższone boki ograniczają ilość okruchów, które mają zwyczaj wciskać się we wszystkie zakamarki fotelika. Większość zostaje na ochraniaczu, który łatwo jest zdjąć i wytrzepać. Ze względu na...
91,99

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 91,99 zł

Opis

Ochraniacz, który osłoni siedzisko fotelika samochodowego przed zbyt szybkim i nadmiernym zabrudzeniem.

Podwyższone boki ograniczają ilość okruchów, które mają zwyczaj wciskać się we wszystkie zakamarki fotelika. Większość zostaje na ochraniaczu, który łatwo jest zdjąć i wytrzepać.

Ze względu na swą nieprzemakalność ochraniacz jest bardzo przydatny w okresie, gdy dziecko przestaje korzystać z pieluszek a nie kontroluje jeszcze w 100% swej fizjologii. Wraz z majtkami treningowymi tworzą zgrany duet, który radzi sobie z wpadkami.

Produkt został tak zaprojektowany, żeby jego założenie i zdjęcie było bajecznie proste, a do tego nie przeszkadzało w zapinaniu pasów. Pasuje do większości fotelików samochodowych z 5 punktowymi pasami. Jest na tyle uniwersalny, że pasuje do wielu wózków czy domowych bujaczków, krzesełek.

Ochraniacz ma 2 części: miękki chłonny polar w intensywnej barwie, który bardzo łatwo można zdjąć wypłukać i wysuszyć. Główna część to nieprzemakalne siedzisko z wysokim brzegiem i bajecznie kolorowym radosnym wzorem, który spodoba się dziecku.

(Materiał jest wodoodporny jednak nie zapewnia ochrony w sytuacji gdy płynu będzie dużo).

Może być prany pralce w 40 stopniach.    

Szczegóły - Close Ochraniacz na fotelik samochodowy, Toucan

  • Producent: Close
  • Kod producenta: C01402
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5060736081402
  • EAN: 5060736081402
  • Wymiary: 21 x 30 x 10 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Odkryj radość z ogrodnictwa >>